dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Hop na strop

    Dzisiaj zalany został strop. Poszło 38 m3 betonu. Mieliśmy zalewać w piątek, ale pompa się zepsuła. Taki pech.

    Ekipa zrobiła sobie przerwę (inna budowa) a strop sobie schnie i nabiera mocy.

    Więźba ma przyjechać na dniach i czekać.

    Do kupienia zostały kominy. Będzie system z ceramiką, ale jeszcze nie wiem jakiej firmy.

    Jesteśmy też na etapie wybierania czegoś na dach. Wstępnie już nawet wybraliśmy dachówkę i kolor: ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach, strop Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Orodzenie

    Dzis wkopalem 51 2,5 m slupkow na glebokosci 80-90 cm, 28.03.12 mam zamiar zalozyc na calosc siatke lesna 1,60 i w ten sposob mam ogordzenie na czas budowy za skromne 600zl.
    Zalacze pozniej jakies fotki.
  3. fundamenty

    wiosna wiosna trzeba działać dalej
    zaczęło się niewinnie przyjechało trochę piachu do wypełnienia a to jakieś dechy druty
    i przyszła słoneczna sobota
    panowie zakasali rękawy i zaczęli zbijanie szalunków pod wieniec
    zbijali, przykręcali, zbrojenie kręcili, kotwy montowali
    tak to wyglądało

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0042.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	108014
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0037.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	108015
    jak już skończyli to zaczęli lać oczywiście beton
    śmiesznie było zwłaszcza
    ...
  4. działeczka

    Działeczka z przodu i tyłu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka przed (7) - Kopia.JPG
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	69,8 KB
ID:	108005   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka przed (4) - Kopia.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	108007  
  5. nasze plany na domek-nasze marzenia

    W końcu udało nam się dojść do porozumienia z naszą przesympatyczną panią architekt i doszliśmy do porozumienia i osiągneliśmy nasz cel czyli nasze plany na dom z naszymi poprawkami, teraz tylko jeszcze chwilkę poczekać na estetyczne poprawki w projekcie i będziemy mogli nareszczie składać o pozwolenie na budowe, mamy nadzieję że w końcu nam się to wszystko jakoś poukłada
    Chętnie wstawiłabym tu zdjęcia naszego projektu, ale niestety nie wiem zabardzo jak moze ...