dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik Żaby

    Układanie stropu zakończono!
    We wtorek zalewanie. Musimy zamówić pompę z Wrocławia (jakąś większą-32 :-? ). Okazało się, że godzina pracy kosztuje 340 zł, a dojazd 250zł!!!!! :o . I podobno nie ma tańszej we Wrocławiu!!!!!Zdzierstwo!!!
    Chyba nie muszę Wam pisać, jak się "ucieszyłam" :evil:
    Trudno, trzeba będzie wyrzucić prawie tysiączka na GŁUPIĄ POMPĘ!!!!!( na pewno godzina nie wystarczy :( )

    A wczoraj odbyłam krótką rozmowę ...
  2. Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

    ...
    ... ale się zalały .... no na chwilę z oka spuściłem ... a one się zalały .... aż po same brzegi ....
    ... te ławy, ach te ławy ...

    A jeszcze wczoraj były całkiem niezalane .... rzekłbym nawet, że ociupinkę zbyt wypróżnione były ....

    ... potem ubito w nich taki piaseczek, oj ładny był, jaśniutki taki był ....

    ... ale coby im (tym ławom) zbyt estetycznie nie było ... przecież to nie pokaz mody czy jakieś pret ...
  3. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    12-08-2005

    Zacznę od cytatu, ktoś mi powiedział, że budowa domu to wszystko x 2 i to święta prawda :( wszystko jest strasznie drogie, albo ja mam takiego pecha.
    - za moją innowację pt; ścianka kolankowa musiałam zakupić dodatkowo
    materiał silkę - 2 500 zł
    - za robociznę w/w ścianki pan od budoway chciał 4 000 zł!! :o :o mało mnie z nóg nie zwalił, cały dom za 14 tyś a sama ścianka 4 koła. Utargowałam na 3 500 zł
    - Zostało mi 8 palet silikatów ...
  4. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    W mijającym tygodniu pojawił się pierwszy poważny problem: Zakład Gazowniczy w odpowiedzi na moje zainteresowanie wykonaniem przyłącza gazowego odpowiedział, że czas wykonania to 6 miesięcy :o :-? :( :cry: :evil: . Chodzi tylko o odcinek ok. 10 metrów od sieci do działki w poprzek drogi. Oczywiście jak chcę szybciej to muszę wystąpić z prośbą o zgodę na wykonanie przyłącza we własnym zakresie, jak dobrze umotywuję to się zgodzą :o .

    Najwyższy czas poważnie ...
  5. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    11.08.2005 pojawiły się nadproża. Od kilku dni jest deszczowa pogoda, nie wiem co lepsze, deszcze czy sucho i gorąco. Ściany na pewno będą miały co odparowywać.

    Nadproża