dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. kilka inspracji

    załączam zdjęcia kilka z forum mam nadzieje że nikt się nie obrazi
  2. moja piwnica

    oj mam fioła na temat wykończenia mojej piwnicy
    już nawet wiem jak będzie wyglądać
    plan jest taki stan surowy zamknięty wykańczanie piwnicy, przeprowadzka i myślenie jak wykończyć resztę
    I o ile wiem jak chcę aby wyglądał mój pokój w piwnicy to jak ma wyglądać reszta domu nie mam pojęcia Też tak macie
  3. Rozmowa ze Szwagrem

    No i tak dziś ostatki więc życzę miłej imprezy wszystkim

    Rozmawiałam ostatnio ze Szwagrem super człowiek ale odwodzi mnie od zamawiania geodety twierdzi że to nie potrzebny wydatek czy tez tak myślicie, Szwagiur już 10 lat jeździ na koparce tak że raczej wie o co chodzi z tym że nie wiem czy jeśli mam zamiar robienia piwnic mam mu bezwzględnie zaufać czy jednak zrobić te badania gruntu co o tym myślicie.
    Myślę też o odzysku wody deszczowej i czytałam ...
  4. M09b cd.

    Dawno nic nie pisałem i zdjęć nie podsyłałem. No więc tak...dół jest już wymalowany na biało, na okna klameczki już zakładam od wewnątrz, w zasadzie za niedługo będzie wszystko gotowe do kładzenia podłogi bo schody mają mi zacząć i skończyć koniec lutego a początek marca hura . Powolutku dłubię sobie na poddaszu (na razie flizuję pomieszczenia gosp. i garderobę). Na początek marca obiecuję zdjęcia.
    Tagi - katalog słów kluczowych: m09b Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    po rozszałowaniu naszych czap kominowych, obłożyliśmy komin siatką na kleju, po wyschnięciu zagruntowaliśmy, a potem zaczęliśmy obkładać płytkami klinkierowymi zakupionymi w promocji w Castoramie chyba dość dobrze nam szło to samo zrobiliśmy z drugim kominem i oba prezentowały się już tak z dołu ...