dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ew-ka

    OPOWIEŚCI O BRAMIE GARAZOWEJ CD

    Przyjechali wczoraj ok 16.00 - ci sami ....... ostro i bez słów zabrali się do roboty .... Mężuś zostawił ich i stwierdził ,że jak skończą to mają go zawołać. Przyjechałam o 18.00 - już sie pakowali - wzięłam ich w krzyżowy ogień pytań - niewiele mieli na swoją obronę...powiedzieli ,że pół dnia sie męczyli z tą bramą ,ale zrobili
    ja na to - jakie pół dnia? - ledwo 2 godziny!
    oni- no tak ,ale zalożenie takiej bramy to zazwyczaj 1 godzina ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dzisiaj byłam w redakcji lokalnej gazety i dałam ogłoszenie o sprzedaży mieszkania. Narazie dałam na 4 edycje, będzie się ukazywało od przyszłego wtorku co tydzień, co oznacza drastyczne ograniczenie przesiadywania w sieci :-? (napisałam że mają dzwonić wieczorem). Jeszcze się tak strasznie nie stresuję, ale jak do końca lutego nic się nie ruszy w kwestii mieszkania, to zacznę się poważnie stresować..


    Kilka dni temu, pewnego pięknego poranka śniadaliśmy ...
  3. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Oj zabiles klina, projekt ma z pewnoscia elementy godne rozwazenia i jest ciekawy. W sumie juz zdecydowalismy sie na Orion I i jutro chcielismy dokonac zakupu a tu masz babo placek. Bede wdzieczny za zdjecia. :D Pozdrowienia
  4. opowieści magmi

    Na poddaszu mamy obecnie lakiernię.
    Bardzo już chcielibyśmy się pożegnać z wielkim kartonem, który póki co występuje w charakterze drzwi łazienkowych.
    Niestety, mnogość innych prac do natychmiastowego wykonania wciąż odrywa mojego męża od papieru ściernego, pędzla i puszki z lakierobecją, w związku z czym przypuszczam, że jeszcze parę dni zejdzie zanim nasze drzwi wewnętrzne osiądą wreszcie na zawiasach.

    Postanowiłam nie stresować się ilością ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Niby podciągnęłam się nieźle z logistyki i kontaktów interpersonalnych ale teraz chyba osiągnęłam wyższy stopień wtajemniczenia, mąż zagoniony do bólu w pracy więc upadłość zdrowotna swoja drogą a obowiązki swoją.
    Od rana panowie Drzwi tym trazem jako od parapetów ,jakie ładne wykończenie okien jest teraz ! trzeba ich wpuścić na teren – szczęśliwie podjechali po mnie i pozostało powlec się jedynie z powrotem do domu. Te 2500 metrów dziś długie się ...