dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Przez pogodę potrzebna droga tymczasowa

    - 26-01-2012 - 22:17 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Witam,
    cały czas było ciepło, start montażu naszego szkieletu zaplanowany był na 24.01.2012, ze względu na dużą masę tirów oraz dźwigu zmuszeni byliśmy zrobić tymczasową drogę dojazdową, gdyż nasza działka jest oddalona ok 50m od gruntowej drogi gminnej. Powierzchnia drogi to jakieś 160 m2, 30cm warstwa, to prawie 50 m3 podkładu.
    Rozważaliśmy opcję z płyt (ponad 10 tyś PLN), kruszywa (ok 7 tyś), ale ostatecznie wybraliśmy opcję z gruzem. Udało się go tanio ...
  2. 1:30 Etapy budowy półki z regipsu w holu

    Reportaż ze zdjęć przedstawiający etapy tworzenia zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych półki podwieszanej pod sufitem z oświetleniem górnym punktowym oraz miejscem na podświetlenie taśmą led.



    tagi: 123budujemy taśma led led podświetlenie oświetlenie halogeny budowa aranżacja regips rigips stelaż profile konstrukcja półka podwieszana konstrukcje z regipsu podświetlenie sufitu drywall howto podwieszany sufit drywall ceiling ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: półki, regips Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Moje miejsce w zimowej wersji:)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P210112_10.33.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	97660 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P210112_10.51.JPG
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	72,4 KB
ID:	97661 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P210112_10.51[01].jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	97662

    Po kolei front domu (niestety pozabijane "bele czym" okna i drzwi nie robią najlepszego wrażenia, ale ekonomia najważniejsza), sad orzechowy i tył domu->patrz taras
    Jak widać na pierwszym zdjęciu kręgi i wytyczony wjazd na działkę czekają spokojnie na swoje pięć minut...
    Ale jest jeden plus, jak jest śnieg to nie ma walki z tym okropnym błociskiem!! ...
  4. lampa

    może śmieszna jestem ale wiem już jaką lampę chcę mieć w kuchni nad stołem - rewelacja
    [IMG]http://deco24.pl/image_func.php?img=gfx/dadffd49084bf686165fbcaffedd6a92.jpg&maxwidth=120&lang=pl[/IMG]

    a co Wy na nią:confused:
  5. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    dziś wklejam fotki sypialni, jak zwykle tu też czegoś mi brak, a mianowicie dywaniku i roletek w oknach





    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fiolet w sypialni, sypialnia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum