dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Jayer'a

    Oczywiscie, jak wspomnialem, kazda ekipa jest dobra zanim sie nie zabierze do roboty... A glownie mam na mysli to, zeby sie do niej kiedys zabrali. Z tynkow przed swietami nici. Bo ktos zalamal reke w ekipie czy cos tam. BTW Moja Ania zlamala reke w dzien kobiet - 08.03. - do dzis sie nie zrasta. Zlamane ma obie kosci przedramienia, lacznie w 3ech miejscach. Czekamy na 3cia operacje. Nie chcac uszczuplac budzetu budowlanego - kredyt, tym razem musze juz pozyczyc kase. Na szczescie pracodawca mi ...
  2. Dziennik ROGIEGO

    23 grudzień 2003 r.
    Zamiast po sklepach z karpiami itp. świątecznymi delicjami biegam po składach budowlanych i szukam w korzystnej cenie materiałów na domek.
    Dziś przywieźli mi resztę betony komórkowego, stal na zbrojenie oraz całe ocieplenie: wełne na strop, styropian na ściany, fundamenty i podłogę. Zawaliłem cała piwnicę rodziców (teściów) - domek bedę budował na tej samej działce - bardzo dobry punkt Legionowa czyt. najlepszy!
    Po świętach jadę ...
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    23 grudnia 2003

    Dzis tylko na moment....czasu brak......przeprowadzka w toku....dziś zakupuje wielką, pachnącą choinkę......do nowego domku :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

    Opowieści co i jak odbywało się w ostatnim tygodniu przed świetami zostawiam na później......mam nadzieję że wybaczycie :wink:
  4. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Sufity podwieszone ale nie wygładzone, wykładziny zdjęte ale nie wytrzepane, ogólnie zamiecione - to mój stan prac na dzisiaj. A JUTRO WIGILIA!! :o Ciekawe jak ja się wyrobie!. Dobrze, że siostra z mama zajmują się gotowaniem bo przynajmniej to mam z głowy.
    Plan na dzisiaj - zrobić wszystko, łącznie z przystrojeniem domu. Na jutro rano ma zostać strojenie choinki, stołu, witanie gości i przyjmowanie prezentów imieninowych i nie tylko :D
    Acha - rodzice się przeprowadzili ...
  5. dziennik Moiry

    W piątek znaleziony przez męża instalator i sprzedawca (wash and go) przywiózł ofertę na kotłownię. Cena zwaliła mnie z nóg - ponad 18 tys. za piec Buderusa G124 plus zasobnik 135 l zintegrowany z piecem, 10 grzejników, pompka, rurki, przyłącza i inne duperele. Montaż tego wszystkiego 1 tys. (to najbardziej pocieszające). Wprawdzie wręczając mi tą jakże dopracowana w szczegółach ofertę pan zaznaczył, że to są ceny katalogowe jeszcze bez upustów. Ale nawet licząc na 20% ...