dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. opowieści magmi

    Święta coraz bliżej. Po cichutku marzy mi się, że następne już w domu... Choć bardziej prawdopodobne jest, że dopiero te za dwa lata.
    Tu muszę się przyznać, że wizja przeprowadzki budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony wiadomo, nie mogę się doczekać, a z drugiej... Nie, nie dręczą mnie obawy o dojazd, o adaptację członków rodziny do nowego miejsca ani o sprawy organizacyjne. Tylko troszkę mi żal. Sentymentalna jestem i tyle - i przywiazuję się do miejsc. ...
  2. Dziennik ROGIEGO

    17.12.2003 r.
    Przywieźli mi beton komórkowy z FAELBET W-wa. Ale tego jest. 720 szt 24x24x59, 220 szt 12x24x59. Cena 3680 zł.
  3. dziennik Moiry

    Dzisiaj pobudzeni zbliżającym się terminem podpisania umowy kredytowej, zamiast zapaść w sen zimowy gorączkowo szukamy co tu jeszcze kupić w tym roku.
    Temat nr 1 - kotłownia. Zadzwoniliśmy do swojego hydraulika, co by nam przybliżył temat kotłowni. Dla nas to czarna magia. Ja wiem tylko tyle że chcemy piec jednofunkcyjny z zasobnikiem, a że są jeszcze jakieś naczynka wzbiorcze, pompki cyrkulacyjne???????? :o
    Po lekturze forum spodabał mi się Vaillant Ecocompakt - ...
  4. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Oj dawno nic nie napisałem. Nie to że mi się nie chciało lub nie maiłem czasu – po prostu nie wydarzyło się nic szczególnego w temacie budowy domu i po prostu nie chciałem was zanudzać.

    To że nic się szczególnego nie działo, to nie znaczy że nie działo się kompletnie nic. A jakże trochę się wydarzyło i często były to sprawy nie koniecznie korespondujące z budową.
    W temacie domu to poczyniliśmy kilka istotnych zakupów. Posypały się meble ...
  5. Dziennik budowy Spartakusa

    Długo nie pisałam, bo każdą wolną chwilę poświęcam projektowi.

    Jesteśmy na etapie wymiarowania i przekrojów. Przy okazji znowu coś zmieniamy. Teraz są to schody, nie będą prawoskrętne tylko lewoskrętne. Zmiana była konieczna ze względu na umiejscowienie rur kanalizacyjnych w piwnicy.
    Ciągle nie możemy się zdecydować jak duże ma być okno na klatce schodowej. Jest ono widoczne na frontowej, szczytowej ścianie budynku i architekt radził, by nie wstawiać ...