dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    01.pazdziernika 2003


    łoł...ale mamy ładne parapety...dzisiaj nastąpiła przymiarka do okien...hmm za krótkie kupiliśmy :( 18 cm za mało....czem prędzej pognalismy do hurtowni klinkieru z duszą na ramieniu czy nam wymienią...okazało sie ze bez problemu mamy parapety długosci 24 cm :o ( ocieplenie 15 cm plus krzywe sciany)

    ale parapeciki wyglądają super.....
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    30 wrzesnia 2003


    cały czas nie podoba mis ie to, ze mimo zatopienia siatki z klejem...widac gdzieniegdzie siatkę( jej włókna) i jej zarys :o nie daje mi to spokoju...mój małżonek twierdzi ze przesadzam...ale mimo wszystko, dzownie do przedstawiciela Webera, z zapytaniem , czy to jest prawidłowo położona siatka???
  3. Dziennik Maksia

    Murki ganku, zamek, drzewo
    09 październik 2003


    Kolejny z budowlanych czwartków. Plan na ten dzień zawierał wykonać: podmurować o wysokość jednej cegły i zamknąć od góry płytkami klinkierowymi murki na ganku, udrożnić drugi zamek w drzwiach, ściąć drzewo i zniwelować teren przed wjazdem działkę. Plan nie taki może super ambitny, ale za to ciekawy. Dzień wcześniej objechałem okoliczne hurtownie celem nabycia niezbędnych materiałów, no i oczywiście ...
  4. opowieści magmi

    Uroczyście ogłaszam, że ławy zostały wylane. To brzmi jak "kości zostały rzucone" i ma dokładnie taki wydźwięk - teraz już nie ma odwrotu. Zresztą, kto by się tam chciał odwracać!

    Nasze ławy zostały wykonane w wersji de lux - ze względu na okresowo wysoki poziom wód gruntowych i gliniaste podłoże zatrzymujące wodę.
    Na spód chłopcy dali chudy beton w nieznanej mi dotąd wersji - wysypali dno rowów piaskiem zmieszanym z cementem. Ponieważ ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)