dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik Moiry

    Dzięki Maluszkowi załapałam kontakt na ekipę wykonującą wylewki. Bardzo dziękuję.
    A teraz właśnie pakuję manatki i wyjeżdżam na urlop.
    Do usłyszenia po urlopie.

    Na urlop z całą rodziną włączając to oczywiście pieski:
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    wiadomosc z ostatniej chwili:

    dostałam wiadomość od budowlańca...na manometrze jest 2,4 od 12 spadło o 1 kreseczke...
    Jade na budowę o 19, to zobacze jak to bedzie :(
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    13 sierpnia 2003


    jest 14 a ja nie byłam jeszcze na budowie....nie ma po co :( wczoraj instalatorzy po raz kolejny byli ustawiac manometr...hmm ustawili o 16 na 2 bary- ok
    o 22 dzwoni do mnie moj budowlaniec ze był w domku sprawdził jest 1,9...ok zimniejszejsza sie woda zrobiła :) o 8 rano było 2,5 :o :o i jest tak do teraz ....czekam na wiadomosc od budowlanca ma wysłać smska ile jest teraz...hmm

    w miedzyczasie nerwowo...naleze do osób ...
  4. Buduję

    Jestem cokolwiek wkurzony po dzisiejszej wizycie na placu.

    Pojechaliśmy z kierownikiem żeby sprawdzić wymiary, bo muszę wysłać dokładne wymiary budynku, zmierzone w rzeczywistości - w celu prefabrykacji płyt stropowych filigran.

    Zajechaliśmy, a tam ekipy brak - stoi rozbabrana betoniarka w kawałkach, a raczej tylko jej podstawa. Telefon do majstra wyjaśnił sprawę, rozleciało się łożysko... :( - naprawiają.

    Za to gdy zacząłem szukać ...
  5. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Równocześnie z innymi pracami zaczeliśmy malować ściany. Z racji faktu, iż cekolowane ściany bardzo brudzą i nie dają uroku same w sobie postanowiliśmy jak najszybciej zmienić istniejący stan rzeczy. Kwestia kolorów do poszczególnych pokoi ciągnęła się za nami jak dobre wsłoskie spagetti. Beata już od początku tego roku zastanawiała się: tak czy tak, a może ten kolor tu a ten kolor tu. Ten pokój od południa więc kolor taki a ten od północy więc taki. W końcu kiedy ...