dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ivonesca - dziennik budowy

    po powrocie patrzymy ile tej dziury w ziemi, a tam w dalszym ciągu nic :o ale teren wyrównany, kamienie pozbierane

    dzieci zajęły się piaskiem i kruszeniem styropianu, aby mieć "śnieg" a ja dalej z miotełką po scianach :-) a potem z większą miotełką po podłodze :-) nawet nie myślałam że tyle tego pozmiatam :o

    kopara zaczęla wreszcie kopać dół, wymiary 2,9x3,7, trochę się bali że ziemia zacznie się osuwać a dół musi czekać do środy ...
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    12 sierpnia 2003

    cóż to się działo w sobotę na placu boju :-)

    kopara miała wjechać o 8.00, wyjechalismy z domu zostawiając śpiące dzieciaczki o 7.15 aby nikt na nas nie czekał. po 10 minutach dzwoni gościu, że kopara poprzedniego dnia złapała 2 kapcie i dopiero dzis naprawiaja :-( przyjedzie 2 godziny później
    ...i coż zrobić z tak miło rozpoczętym dniem ?? :-) stwierdzilismy że otwarty jest już selgross więc pomknęlismy na zakupy. kupilismy ...
  3. dziennik Moiry

    Wylewki planowane na wrzesień stoją pod znakiem zapytania. I wcale nie z powodu braku środków. Gorzej nie mamy wykonawcy. Nawet ogłoszenie na forum nie wiele pomogło. Brak chętnych na nasze pieniążki.
    Wprawdzie hydraulicy wyrażali chęć zajęcia się tematem wylewek, ale pomna ile wkładu osobistego i zmarnowanego czasu kosztowało mnie goszczenie ich przy układaniu instalacji, jestem skłonna zapłacić więcej by nie babrać się w garach. Najchętniej widziałabym ekipę z ...
  4. Dziennik Maksia

    09 sierpień 2003

    Koniec leniuchowania, czas ruszyć dalej z pracami polowymi. Lecz na pierwszy ogień poszła instalacja odgromowa. Jak do tej pory zwisały z dachu tylko luźne druty, postanowiliśmy to zmienić. Po naradzie z teściem doszliśmy do wniosku że zamiast sond wkopiemy pocięty w trzymetrowe kawałki pręt zbrojeniowy fi12, zostało go trochę po etapie zbrojeń. No, ale kto by kopał takie głębokie norki, pomyśleliśmy trochę z bratem i opracowaliśmy metodę ...
  5. Dziennik Maksia

    04 sierpień 2003

    Po kilku dniach odpoczywania od budowy, będąc w okolicy postanowiłem zawieść moją Agnieszkę, żeby zobaczyła na czym spędzałem popołudnia przez ostatnich kilka miesięcy. Co prawda Aga była na budowie w poprzedni czwartek podczas najazdu gości, ale to było tak na szybko, a teraz miała sporo czasu aby sobie spokojnie obejrzeć wszystkie szczegóły i powytykać błędy. Na szczęście nie było tego wytykania za wiele, a najczęściej powtarzające ...