dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    od rana na budowie prace...chłopaki od elektryka wycinaja miejsca pod puszki i wycinaja bruzdy na kabelki...dziwia sie ze tyle bedzie gniazdek..
    sam elektryk z jeszcze 2 innymi jutro zaczynaja układac kable...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 marzec 2003


    dzisiaj zaczyna pracę elektryk....zrobiłam mu projekcik gdzie chce miec gniazdka..itp..on ze swojej strony podpowiedział gdzie co jeszcze powinno byc..musze powiedziec ze to bardzo porzadny fachowiec..znam go kawałek czasu..solidny..
    jutro przyjedzie facet od alarmu zeby pokazac gdzie maja byc kable ..
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 luty 2003


    okienka sa, z oddali ich wogóle nie widać, bo maja tasme zabezpieczającą białą , a ze domek jest z betonu komorkowego wiec efekt taki ,ze jak wjezdzałam na nasza drogę..to chwilowo zamarłam...bo okien nie było widac..

    w miedzyczasie umówiłam sie z elektrykiem na wykonanie instalacji, a elektryk polecił mi dobrych tynkarzy od tynków tradycyjnych..
  4. Macówka

    2002 lipiec
    Jest pozwolenie na budowę ! Po uprawomocnieniu i odczekaniu 7 dni od zgłoszenia ZACZYNAMY !
    Koparko-ładowarka wybrała 200m3 ziemii pod płytę fundamentową (7zł/m3). Trzeba było tak dużo, bo badania geotechniczne wykazały dość głęboką warstwę humusu (do 0,9m).
    Teraz szukamy dużo taniego piasku... :) i pospółki.


    Projekt.: http://www.szalega.com/dom/dom.html
    Komentarze.: http://www.murator.com.pl/forum/view...=143524#143524
  5. Macówka

    2003 czerwiec
    W międzyczasie koncepcja technologiczna się bardzo wykrystalizowała. Fundamentem będzie monolityczna płyta fundamentowa z wbudowanym ogrzewaniem podłogowym (gdzie czynnikiem rozprowadzającym ciepło nie jest ani woda ani kable elektryczne tylko powietrze - czasem mówię, że to tak jak w Malborku :lol: ) [ www.legalett.com.pl ]
    Ściany w technologii szkieletowej (jeszcze do końca nie wybrałem jakiego typu) ocieplone Termexem, celulozową izolacją - dla nas jedną z najbardziej ...