dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Mijały kolejne dni, aż przyszedł moment na wybór pieca i grzejników. Z racji tego, iż w tamtym czasie nie mieliśmy warunków zabudowy na wykonanie przyłącza oraz posadowienie zbiornika na gaz, nie mieliśmy ciśnienia aby forsować tempo. Co do gazu to po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na gaz z Gaspolu. Firma w tamtym czasie dała nam najlepszą ofertę a do tego udało mi się opuścić cenę. Zagrałem ostro, a że kolesiowi zależało na podpisaniu umowy, po skonsultowaniu ...
  2. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Czy zauważyliście u Was może pewien bardzo niepokojący objaw: u mnie bardzo zmniejszyła się wrażliwość na drobne usterki w domu. Na początku budowy przejmowałam się każdym drobiazgiem. Z biegiem jednak czasu te drobiazgi stawały się coraz większe a teraz jakoś wszystko po mnie spływa :oops: Nie wiem czy to dobrze czy może dzieje się tak dlatego, że teraz mam kogoś ważniejszego na głowie?
    Z drugiej strony nauczyliśmy się nieufności do ludzi i chociaż nadal jesteśmy ...
  3. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Niektórzy nie lubią poniedziałków. Ja dodatkowo jeszcze nie lubię styczni!!!
    Może z czasem się to zmieni ale ponieważ nie stać nas na razie na coroczne wyjazdy w cieplejsze kraje to na to nie liczę.
    A o co chodzi? Nie dość, że jest to najzimniejszy miesiąc w roku to jeszcze dodatkowo w tym roku dało nam popalić – i to dosłownie. Piec chodził praktycznie cały czas. Są w naszym kraju różne bieguny – ja mogę tylko powiedzieć, że u nas jest prawdopodobnie ...
  4. Dziennik Zielonej

    31 lipca 2003
    Sprawa ogrodzenia dalej leży. Fachowiec nr 2 przyjechał, wymierzył, spisał wszystkie nasze uwagi i miał przesłać wycenę całości do końca tygodnia. Dziś jest czwartek a wyceny jeszcze nie mamy. :evil: A w poniedziałek wyjeżdżam na dwutygodniowy urlop z dziećmi i podejrzewam, że żadne wiążące decyzje nie zapadną.

    Sprawa schodów też się nie rozwiąże w tym tygodniu. :evil: Oj zostawię Markowi sporo nierozwiązanych spraw.
    Jak ...
  5. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    A to #$^#$%#@$#!!!!
    Jak braknie mi cierpliwosci to polece im po pieniadzach!!!!
    w PIATEK to przyciagna betoniarke, podlacza kable... a zaczna w sobote :evil:
    No chyba, ze im sie jeszcze cos obsunie %^&%$@$^E&@#$!@