dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pasie buduj?

    Listwy

    leżały sobie w garażu od kwietnia czekały na naszych górali ale niestety dostali duże zlecenie w swojej okolicy i nie bardzo im się opłacało przyjeżdżać na sam montaż listew więc mój małż korzystając z przymusowego urlopu podjął się tematu i listwy pomontowane chociaż jeszcze na zaakrylowane....

    zdjęcia robione w trakcie montażu

  2. Brak DACHÓWKI, nie mozemy ukończyc dachu

    Witam
    wszystkich budujących
    Chciałam zapytac czy są wśród Was osoby które tak jak my czekają na dachówkę Creatona . Zamówiliśmy 12 września dachówkę firmy Creaton Optima , kolor winna czerwień glazurowana .
    Niestety do tej pory czekamy na zrealizowanie tego zamówienia .
    Więźba jest juz od miesiąca gotowa.
    A w magazynie centralnym pustki , tak nam powiedziano.
    Czy ktos z Was jest równiez w podobnej sytuacji?
    z gory dziękuje ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dachówka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dach cz.1

    Dwa dni robót ekipy dachowej:
    Front:


    Plecki:


    Poddasze:


  4. zebrane w jedno miejsce obecne widoczki z tarasu

    Z tarasu patrząc w prawo (czyli u mnie na zachód)


    Z tarasu stojąc raczej na jego początku, patrząc wprost (czyli u mnie na południe)


    Z okien widokowych w jadalni (zaraz obok tarasu) patrząc na południe
    ...
  5. Prawie koniec sezonu

    Zbliża się koniec sezonu budowlanego. Dach prawie skończony. Zakres robót z naszym wykonawcą SS też. Lista poprawek do końcowego odbioru i ostatniej płatności liczy 30 pozycji. Większość to drobiazgi, ale dopilnować trzeba wszystkiego.
    Okna połaciowe zdemontowane na zimę i zabezpieczone. Przedwczoraj porządkowaliśmy teren budowy zbierając gruz, złom i resztki drewna. W umowie wykonawca ma posprzątać, ale nie wytrzymałam nerwowo i zabrałam się za to. Dziś miała być ...