dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    nikt jeszcze z was nie miał do czynienia z tą zaprawą max-plug? dziwne i forum murator też nic nie pisze? na ten temat
  2. :)

    Witajcie Inwestorzy hmmm Inwestor, to brzmi dumnie Słońce świeci, aż chce się żyć Tylko jakoś dziwnie te pozytywne emocje pikują w dół z każdą kolejną wyceną dot. wykończeniówki Ceny założone oczywiście w żaden sposób, pomimo skrupulatnego wyliczania, nie trzymają się naszych wyliczeń, ehhh budowanie, ale w końcu nikt nie powiedział, że będzie lekko. Robiąc wyceny na m.in. panele, dostaliśmy jakąś kosmiczną cenę na podkład pod panele na ogrzewanie podłogowe ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: podkład pod panele, wykończenia domu, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zaczynamy !!! cz.2

    Witam wszystkich forumowiczów .Plany planami a życie swoje , ale po ośmiu miesiącach wracamy do budowy domu . Materiały na ściany załatwione , murarz zaczyna w piątek . . Dekarz , cieśla w trakcie załatwiania .Postaram się na bieżąco wstawiać zdjęcia. Pozdrawiam .
  4. Bufor część II

    Witam
    W sobotę udało mi się skończyć pracę przy buforach.Miałem operacje lewej ręki i przez miesiąc była pauza. Dopiero od dwu tygodni jakoś pomału ruszyłem z robotą.Musiałem poszukać spawacza ,a to wcale nie było w moim powiecie łatwe. Wszystko jednak dobrze się skończyło i bufory stoją już pospawane. Teraz zostało zaślepienie rurek i próba ciśnieniowa. Dzisiaj, jadę już do pracy i teraz została tylko praca w weekend ,ale mam nadzieje ,że w ciągu 2 tygodni ...
  5. Karmelita gold

    Jak sądzicie ile kasy potrzeba na dom KARMELITA GOLD? Bez piwnicy i kominka...
    Tagi - katalog słów kluczowych: karmelita Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum