dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Glowny Logistyk

    - 12-06-2015 - 21:50 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Zostałam głównym logistykiem budowy. Robię zamówienia -na szczęście z projektem zakupiliśmy kosztorys, a w nim obmiar robót i materiałów.

    Głównym dostawcą został Bechcicki - polecam panią Anię Nowicką (okazało się że Manex wcale aż taki tani nie jest), choc Emulbit nawierzchniowy kupowałam w hurtowni Builder, a pierwsze folie w Kemie (jeszcze nie odkryłam Bechcickiego). Dostawca stali: Stal-jan (pani Marta Foryś) i Konsorcjum Stali z ul Zakrzowskiej - p. ...

    Updated 19-06-2015 at 09:39 by questa

    Tagi - katalog słów kluczowych: bechcicki, keraterm, stal-jan Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. 15.06.2015

    Witam . Dzisiaj geodeta wytyczył budynek , jutro zakup rur drenarskich i studni . Mam nadzieję że wszystko ogarnąłem i w poniedziałek o 8 .00 ruszamy. Postaram się wrzucać zdjęcia na bieżąco .
  3. Posadzki

    Odwieczne pytanie " co było pierwsze, kura czy jajko" ? Podobnie było u nas w kwestii - wylewki czy tynki. Co człowiek to inna opinia. Nie doświadczysz na własnej skórze, to nie będziesz wiedzieć.












    ...
  4. Trochę zaległości....

    Czas biegnie nieubłaganie. Nawał pracy zawodowej spowodował, że dziennik jest odrobinę zaniedbany , więc czas to nadrobić. Dzień zaczynamy i kończymy rozmawiając o budowie. Każdy kolejny etap bardzo cieszy, bo już tak niedługo będziemy "na swoim".
    A oto fotorelacja w skrócie

    Hydraulika





    ...
  5. Etap 1 - SSO

    - 12-06-2015 - 20:58 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Po dlugim oczekiwaniu na pozwolenie na budowe i pewnych perypetiach z umowiona na poczatku roku ekipa, ruszylismy. Co do ekipy - panow Mikołajczyk z okolic Leszna - umowilismy sie z nimi, niestety bez umowy wstepnej, na kwiecien.

    Panowie 2 tygodnie przed umowionym startem przestali odbierac telefony. Szkoda.

    Dzieki temu, wielkim fuksem, na oferii czy tez oferteo trafilismy na nasza bardzo solidna ekipe (ktora akurat miala 2 miesiace przestoju u dewelopera). Umowilismy ...

    Updated 12-06-2015 at 22:35 by questa

    Tagi - katalog słów kluczowych: kurek, kurek opinie, murarz, problem, wobud Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum