dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dzień 4

    Dzień czwarty:
    rozpoczęty został przymusowym budzeniem przez dostawce piachu.
    Kiedyś jakiś bardzo mądry klient nauczył mnie że z punktualnością jest jak z dobrym seksem: "zbyt późno nie dobrze , za wcześnie też nie dobrze" reasumując piach był umówiony na 9.00- 10.00, a telefon "dzień dobry jestem z piachem o 7.12 Wrrrrr.
    Auto, ogień, jestem 7.33 sprawdzam piach czy na pewno sortowany max 0,4, czy na pewno płukany, czy na pewno w dobrym miejscu ...
  2. SSZ - 120 000 tys.

    No i wydaliśmy już 120 000 zł...
    Strasznie szybko kasa poleciała :/
    Udało nam się za to zrobić Stan Surowy Zamknięty.

    Nie wiem czy to dużo czy mało...

    Wiem tylko że dużooo pracy przed nami a zostało nam już tylko 130 000 zł.
    Chcemy górę zrobić do stanu deweloperskiego a dół do zamieszkania.


    W tym miesiącu będziemy robić
    - elektrykę (5 tys)
    - kotłownie, ogrzewanie podłogowe i wode z ...

    Updated 03-06-2015 at 14:38 by Gagandzia

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	V__7FE7.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	319412  
  3. 3dzień budowy

    Dam pracę :słońce, piasek, woda..... patrząc na dzisiejszy dzień tak by wyglądało ogłoszenie murarza zatrudnię
    Panowie pojawili się o 8.00 z kopareczką która to zdjęła humus aż do warstwy piachu i wykopała pierwsze rowki,
    W tak zwanym międzyczasie przyjechały Druty trzy :Fi6 Fi12 i wiązałkowy.
    Można było wyginać strzemiona i wiązać zbrojenia. Resztę prac do wykonania wykopu ręcznego, niestety bo przy 30 stopniach można się ugotować.
    dzień ...
  4. W oczekiwaniu na .......................

    Witam , czekanie na rozpoczęcie prac 15.06 upływa bardzo powoli . Geodeta , koparka , piach i p.Janusz z legalettu uzgadniają kolejność prac . Pogoda piękna a trawsko rośnie , więc z koleżanką podkaszarką zrobiliśmy porządek na działce . Brama wjazdowa przerobiona , prąd mieliśmy tylko zwiększyliśmy moc , woda z wodociągu też już mamy .PGE I ZWIK - ok. szybko i sprawnie w czym pomogła pani od projektu przyłącza wod- kan . Czekam na kosztorysy od murarzy i dekarzy ...
  5. Tynki, tynki...

    Nie było mnie w kraju przez kilka dni, a tymczasem prace na budowie szły pełną parą. Tynki wewnętrzne zakończone i w zasadzie już całkiem nieźle podeschły. Na pewno pomogły w tym liczne dziury na poddaszu, przez które hula wiatr. Dach wciąż mamy nieocieplony.

    Na zewnątrz zaczęło się ocieplanie ścian. Garaż wygląda już całkiem nieźle. Druga strona jest na razie styropianowa.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Male_IMG_1321.JPG
Wyświetleń:	627
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	319203

    A jutro rano wstawiają nam ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplenie elewacji, tynki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum