dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Zbrojenia i pierwsza dostawa (z problemami) 20.04.2015

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Wykop pod ławy zrobiony - częściowo, ponieważ pod nowym kominkiem jakiś gruz jest głęboko zakopany i najpierw trzeba się go pozbyć.



    Zbrojenie ułożone.



    ...
  2. Mała łazienka

    Od dłuższego czasu mamy na budowie płytkarza. Tempo prac Pana Zbyszka nie należy do zawrotnych Pozytyw jest natomiast taki, że jest do bólu precyzyjny. Robota wygląda naprawdę dobrze. Oczywiście zdjęcia z telefonu nie oddają klimatu, ale coś wkleję:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150417_180912.jpg
Wyświetleń:	335
Rozmiar:	52,9 KB
ID:	313921 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150417_180949.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	313922 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150417_180906.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	50,1 KB
ID:	313923

    Wybór płytek w zupełności sprostał naszym oczekiwaniom. Tak właśnie miało to wygląda, spokojnie i neutralnie. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lobelia, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150417_180927.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	49,5 KB
ID:	313924  
  3. Równanie z jedną (wielką!) niewiadomą

    Zaczęło się ogrodowanie. I to jest właśnie ta wielka niewiadoma, bo nie znamy się na tym kompetnie
    Ale od czego ma się forum! I przyjaciół...
    Dziś naszym największym przyjacielem był Pan Koparkowy i jego równanie.
    Nasz ogród nie wygląda już, jak po uderzeniu granatu. Jest nieco luźniej Tzn ziemia stała się luźniejsza i podąża w kierunkach, w które sobie wyobraziliśmy ją popchnąć.
    A zatem, na szybcika, mały biforek i afterek:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0085p.jpg
Wyświetleń:	402
Rozmiar:	99,5 KB
ID:	313914Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0104.jpg
Wyświetleń:	406
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	313915 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: równanie terenu, skarpa, trawy ozdobne, www.ekomet.org Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Praca wre!

    Dziś na budowie było jak w ulu. Od rana panowie z koparką przygotowywali wykop wokół domu pod odprowadzenie wody z rynien oraz bednarkę. Działka wygląda jak po działaniach wojennych. Jutro mają kontynuować prace, podobno nawet je skończyć (nie wiem, w jaki to niby sposób, skoro bednarka jest... w garażu sąsiada ;)

    O 10 przyjechał pan od układania płytek i pani architekt powyjaśniać sobie szczegóły. Prawie dwie godziny wyjaśniali. Dobrze, że jest ktoś, kto takie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bednarka, bizi bizi, odwodnienie, płytki, wyrównywanie terenu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. r5

    Jeszcze muszę się pochwalić, że udało mi się dziś obejrzeć ten domek już wybudowany i w trakcie wykańczania wnętrz. a to zasługa miłego pana który oprowadził mnie po domu córki. Zakochałam si. w tym domku jeszcze bardziej. Zmiany które z mężem wprowadzamy są jak najbardziej trafne. Chociaż oglądany dom miał tak pięknie pomalowaną elewację, że się zastanawiam nad naszym wyborem elewacji z cegły klinkierowej. Ale mój mąż jest uparty i chce klinkier. Zastanawia ...