dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nasza Salomea

    tak wygląda nasz domek. Na zewnątrz nic się nie dzieje ale trwają prace z c.o.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domm.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	312886  
  2. Malowanie dachu z blachy farbą

    Witajcie

    Mam pytanie czy orientuje się ktoś w farbach do blachy ocynkowanej posiadam dach 400 metrów i przymierzam się do malowania słyszałem coś o szwedzkiej czy norweskiej firmie Jotun spotkał się może ktoś z tym. Farba ponoć bardzo dobra trwała i ma piekny pigment. Jakie macie opinie na ten temat warto to kupić.

    Pozdrawiam
    Tagi - katalog słów kluczowych: malowanie dachu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Jest dach

    Cieśla szybko uwinął się z dachem,więc na głowę padać już nie będzie
    A mąż postawił nam piękne kominy..







  4. Okna i brama, czyli zamykamy nasz stan surowy otwarty.

    Kolejny spory krok za nami. Stan surowy otwarty zamienił się w zamknięty. Wprawdzie nie na 100% zamknięty, bo nie ma jeszcze trójkątnych okien na górze, ale odczuwamy już ten cieplejszy klimat wewnątrz naszego domu, a przeciąg jest tylko wtedy gdy otwieramy naszego nowego "HaeSa" oraz prowizorycze drzwi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Male_IMG_1048.jpg
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	312819Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Male_IMG_1050.jpg
Wyświetleń:	373
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	312820

    Stylowe drzwi w kolorze płyty OSB zrobiłem samodzielnie, co jak na człowieka, który ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: brama garażowa, okna, okna 3 szybowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Mamy pozwolenie na budowę

    - 12-04-2015 - 18:59 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    ... na razie troszke działkę oczyściliśmy, zaklepaliśmy ekipę i kierbuda. Ustaliliśmy źródło wody budowlanej. Kupiłam na allegro blaszaczek (przywiozą w przyszłym tygodniu). I na skrzynkę elektryczną czekamy. Ruszamy na początku maja.

    Byłam też w firmie kominkarskiej ustalić detale typu gdzie wyczystka, gdzie czopuch, jakim fi doprowdzić powietrze do kominka i gdzie umieścić końcówkę rury. W międzyczasie zmieniła się koncepcja kominka (miał być akumulacyjny) ...

    Updated 12-04-2015 at 19:02 by questa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum