dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Odkurzacz centralny

    Tydzień temu pojawił się na budowie Pan Odkurzacz i zamontował pierwsze elementy.
    Wybraliśmy Beama SC 385LCD. Sympatyczne i profesjonalne podejście do interesów Pana pomogło nam podjąć decyzję, którą firmę odkurzaczową istniejącą na rynku wybrać.
    To podpięcie pod jednostkę centralną. Jest wysoko, bo na dole planujemy postawić wanienkę do prania psów.

    To gniazdko na dole, takie samo jest na górze.
  2. I jeszcze okna

    Postanowiłam wrzucić jeszcze kilka zdjęć z oknami, ponieważ bardzo się cieszę, że są takie duże. Właściwie na parterze, oprócz małego okienka w kotłowni-pompowni, wszystkie są wielkie.
    To jest moje kochane okno kuchenne. Troszkę nam ograniczyło możliwości szafkowe, ale i tak planowałam tylko niską zabudowę w kuchni, żadnych wiszących.

    Kuchnia jest zawalona styropianem ocieplającym.
    To też jest okno kuchenne ...
  3. projekt MAJA II 2G pracownia DOMINANTA

    witam wszystkich majowiczów, postanowiłam dołączyć do tego forum bo także zdecydowaliśmy kupić projekt maja 2g, nieco go rozbudować i rozpocząc budowę w tym roku. Mówiąc 'nieco rozbudować' mialam na myśli powiekszenie domu do prawie 200m2 pow uzytkowej. Nasza maja będzie sporych rozmiarów. Tak więc, projekt zaadoptowany, ekipa budowlana zamówiona, jesteśmy w trakcie zakupu materiałów, stąd moje pytanie jakiej firmy wybrac dachówkę, co polecacie, na co należy patrzeć? najbardziej ...
  4. projekt MAJA II 2G pracownia DOMINANTA

    witam wszystkich majowiczów, postanowiłam dołączyć do tego forum bo także zdecydowaliśmy kupić projekt maja 2g, nieco go rozbudować i rozpocząc budowę w tym roku. Mówiąc 'nieco rozbudować' mialam na myśli powiekszenie domu do prawie 200m2 pow uzytkowej. Nasza maja będzie sporych rozmiarów. Tak więc, projekt zaadoptowany, ekipa budowlana zamówiona, jesteśmy w trakcie zakupu materiałów, stąd moje pytanie jakiej firmy wybrac dachówkę, co polecacie, na co należy patrzeć? najbardziej ...
  5. Mój mały dworek