dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pierwsze koncepcje i przymiarki.

    W trakcie budowy domu wybralismy sobie na parter takie płytki, z których kupnem w trakcie wykończeniówki były problemy, okazało się, że jest to wycofywana kolekcja i w żadnej hurtowni nie było wystarczającej ilości. Obejrzeliśmy gro różnych podobnych ale to nie było to samo. W końcu zamówiliśmy przez jedną hurtownię od producenta 40 m jednego odcienia (musieliśmy wziąć całą końcówkę) i w drugiej hurtowni z centrali 100 m (też końcówka) drugiego odcienia. Wyszło tak, ...
  2. Początki płytek i tynk "postarzany".

    Powrót do dziennika po długiej przerwie zacznę od płytek do spiżarni, takie zwykłe, trochę rustykalne z Castoramy. Natomiast jeśli chodzi o tynk "postarzany" to chciałam mieć w spiżarniach namiastkę takiego muru piwnicznego i prosiłam panów tynkarzy, żeby zrobili taki byle jaki tynk (pokazałam im jak ma wyglądać w jednym z czasopism wnętrzarskich). Na to oni, że nie mogą zrobić byle jak i na normalny tynk kładli taką postarzającą warstwę. Na zdjęciu tego dokładnie ...
  3. Startujemy - Bananowy Dom w Idaredach g2

    Witam
    Działka kupiona więc startujemy: marzec 2014, projekt dom w idaredach G2.
    Na razie "walczymy" o pozwolenie na budowę i składamy pierwsze pisma.
    Jutro geodeta.
    Długa droga przed nami

    Updated 19-03-2014 at 10:01 by un4given

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w idaredach (g2) Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Post uzupełniający-refleksje po roku mieszkania.

    Mieszkamy już ponad rok, czas tak szybko leci, całą poprzednią wiosnę i początek lata byłam bardzo zajęta w nowopowstałym "ogródku"- jeśli można tak nazwać trochę rozgarnięte górki po wykopie pod oczyszczalnię. Potem znów mieliśmy problemy z kompem, potem jesień, Boże Narodzenie i tak zleciało. Niemniej jednak nie zamierzam tak po prostu urwać mojego dziennika, więc powoli będę kontynuować swoje wspomnienia z budowy i wykańczania naszego domku. Od mojego ostatniego ...
  5. Łazienka po mojemu.....

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	019.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	101,2 KB
ID:	250309Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	011.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	250308Łazienka po mojemu

    Updated 24-03-2014 at 07:52 by Mada21

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	056.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	249036