dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Zielonej

    29 stycznia 2004
    Wracając do początków ...

    Wczoraj wieczorem, sącząc winko przy kominku, wzięło mnie na wspomnienia ... .
    Właściwie od tego powinnam zacząć dziennik, ale teraz, gdy już mieszkamy we własnym domu i patrzę na początki z pewnym dystansem i doświadczeniem inwestora, widzę jakie mieliśmy szczęście. Stwierdzam, że o losie budowy decyduje nie tylko szczegółowy plan, wnikliwy kosztorys, ale także przypadek, splot szczęśliwych zbiegów ...
  2. opowieści magmi

    Ostatnio wyżywałam się na forum na temat uzbrojenia i po raz kolejny sprawdziła się dziwna a ponura prawda, że jak się porządne ponarzeka, powiesza psy na kim się da i najlepiej jeszcze zaklnie soczyście (co czyniliśmy bynajmniej nie raz wraz z moim miłym w zaciszu domowym), to pomaga. I wcale nie chodzi mi o to, że pomaga na umęczoną psychikę narzekacza, tylko o to, że naprawdę coś się zmienia.
    Chyba będzie kanalizacja. Miasto z gminą doszło wreszcie do jakiegoś ...
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    28 stycznia 2004

    Minął prawie miesiąc od kiedy pisałam…..czyli już cały miesiąc mieszkamy. :D
    Zleciało to szybciutko…..i chyba po tych wszystkich przeprowadzkach jakie do tej pory mieliśmy (w czasach studenckich co roku z akademika na wakacje i po wakacjach z powrotem, potem też jeszcze co najmniej z 4 razy)….samo wydarzenie przeprowadzki nie było jakimś wielkim wydarzeniem…..ale jeśli wziąć pod uwagę, że jest to pierwsze NASZE WŁASNE ...
  4. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Plan dzialania na najblizsze dwa miesiace:

    - skonczyc montaz ogrzewania (kanaly),
    - zrobic ocieplenie poddasza (bez regipsow na razie - za duza wilgoc w domu jeszcze),
    - zrobic instalacje gazowa wewnatrz domu,

    i potem, najlepiej tego samego dnia - ale w co ja wierze:

    - montaz okien,
    - montaz drzwi wejsciowych,
    - montaz bramy garazowej,
    - podlaczenie pieca co,
    - realizacja przylacza pradu,
    - wlaczenie gazu.... ...
  5. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Dzisiaj rano rozliczylem sie z dekarzem. Zajelo mu dwa dni poprawienie obrobek przy kominach (zrobienie od nowa) oraz dolozenie kawalka szczotki pod jednym z gasiorow (bo okazalo sie, ze moi "wspaniali" zapomnieli :evil: :evil: :evil:
    Koszt robocizny: 750zl :(

    Mam nadzieje, ze juz teraz bedzie dobrze.
Strona 1 z 17