dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ania i Michał budują WERBENY

    Zima na całego. Ekipa hydraulików ma skończyć robotę za tydzień. W ten weekend zarurkowali całą łazienkę na górze.





  2. Dom w Lesie

    MartaK32 - dzięki, zapraszamy :)

    Dziś zawiozłem na działkę swoją rodzinę i przy okazji zwróciliśmy uwagę na ciekawostkę. Nasze ukochane zwierzątko domowe, zostawiające nam liczne dowody odwzajemniania uczuć (ostatnio obsrana była dokładnie dolna łazienka) zrobiło sobie z naszego dachu... coś w stylu deptaka spacerowego. O, proszę:



    ...
  3. Dom w Lesie

    MartaK32 - dzięki, zapraszamy :)

    Dziś zawiozłem na działkę swoją rodzinę i przy okazji zwróciliśmy uwagę na ciekawostkę. Nasze ukochane zwierzątko domowe, zostawiające nam liczne dowody odwzajemniania uczuć (ostatnio obsrana była dokładnie dolna łazienka) zrobiło sobie z naszego dachu... coś w stylu deptaka spacerowego. O, proszę:



    ...
  4. Elfir stawia klocka - dziennik

    Czas porzucić bujanie w finansowych obłokach i zejść na ziemię.

    Geolog.
    Oczywiscie przy moim wymyśle w postaci płyty fundamentowej potrzebne są badania geologiczne.
    Na szczęście kuzyn pracuje w firmie robiącej takie badania i mamy 50% zniżki :)
    Tyle, że trzeba z kuzynem ten odwiert zrobić razem. No cóż, zimno jak na stacji arktycznej - umówiliśmy się na odwilż.
    Az w sobotni ranek ze snu wyrywa nas dzwonek telefonu.
    Geolog: ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    No cóż....... zima, zasypało, nuuuuuuuuuda!!!!
    Nic się dzieje, a miały być okna..... ale zima nie odpuszcza. Ciekawe kiedy dostanę telefon, że już ...?

    Mam jakieś dziwne uczucie, że ogrom pracy który nas czeka wiosną, przygniecie ciężarem odpowiedzialności. Do tej pory jakoś, tak z biegu, wszystko szło jak po masle, ale teraz jak jest tyle czasu do myslenia, jakieś wątpliwości nas naszły - czy damy radę ????? Mąż jakiś niechętny, zniesmaczony i ...
Strona 1 z 399