dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Są fundamenty

    5 dni. Tyle trwały prace przy naszych fundamentach. Na początku było mokro, później pogoda dopisała. Przydałoby się trochę deszczyku, a tu "złota jesień".
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110923.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	98605  
  2. Jeszcze styczniowo

    Zimno! Dziś rano było -18, w domu po powrocie z pracy +11. Nie w tym budowanym, tylko tu , gdzie obecnie"mieszkamy". Nie chcę komentować. Ale mimo zimna trwają przygotowania do kolejnych etapów i mam nadzieję , że na początku marca prace ruszą pełną parą. Pozdrawiam zimowo acz ciepło wszystkich, którzy tak jak ja czekają wiosny.
  3. Przemyslenia kuchenne

    kilka inspiracji, zeby nam nie umknelo

    Dom chcemy urzadzic prosto, dosc nowoczesnie i cieplo
    Podoba nam sie np taka kuchnia:



    zastanawiam sie tylko jaki blat bylby najlepszy - myslalam o jasnym, ale byc moze ciemny tak jak tutaj na zdjeciu tez wygladalby ok, musimy sie z tym przespac..

    Zlewozmywak wiem ze chce juz podwieszany pod blatem, cos w tym stylu - Franke ...
  4. projekt może to ten jedyny ;-)

    A więc plany są, działka jest projekt też już w myślach wybrany Załącznik 98576wizualizacja
    Załącznik 98577piwnica - działka ze spadkiem więc wydaje się logiczne
    Załącznik 98578parter

    Załącznik 98579poddasze

    jest też drugi projekt w zasadzie ten sam tylko że mniejszy Jaworzynka
  5. Droga do domu ..................

    Na ostatnim zdjęciu jest nasza droga - polna udział 1/5 jako że sąsiedzi (odpukać normalni ) nie zamierzają jak na razie się budować ani nic z tych rzeczy raczej czekają aż zdrożeje ziemia by ją sprzedać pozostaje nam do zrobienia droga nasza działka jest przed ostatnia -nie wiem ile to będzie metrów ale w arach jest prawie 10 ;-(((((

    Plan na ten rok
    1. Wniosek do gminy o wydanie warunków przyłączenia drogi prywatnej do drogi publicznej
    2. Utwardzenie ...
Strona 1 z 67