dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    W pokoju biurowym nie ma jeszcze zadnych dodatkow, mam klopot z wyborem firanki i dywanikow prze te wsciekle ceglaste sciany :evil: . Cokolwiek mi sie podoba to boje sie, ze kolorystycznie nie zgra sie ze sciana, pierwszy raz odwazylam sie na taki "wsciekly" kolor i chyba ostatni.

    U nas znowu duzo sniegu i mrozik, pogoda piekna jak nie trzeba do pracy jezdzic, a zeby dojechac od drogi glownej do naszego domku to trzeba sie niezle nagimnastykowac :roll: .

    W ...
  2. Moje boje z UPB-133 czyli jak NIE budować domu.

    Dziś o tym co wcześniej nie napisałem a co mogłem napisać ale mi się nie chciało lub zapomniałem.

    Kominy. Ostatnio coś mnie napadło i zainteresowałem się tzw. nasadą kominową typu STRAŻAK. Producenci eksponują ich zalety w internecie, czasami widać coś takiego na domkach. Ganiając po sklepach przyjrzałem się temu ustrojstwu. Wykonanie tańszych przypominało mi ręczną klepankę blachy na kolanie. Popatrzyłem na "ułożyskowanie". Całość to tulejka osadzona ...
  3. Bajkowy dworek

    Na budowie nic się nie dzieje :( Pan od schodów się nie odezwał... Na pocieszenie wklejam jadalnię, która mi się straszliwie podoba, a która mam nadzieję mieć za parę lat... jeśli nie tę, to na pewno podobną :roll: Najciekawsze jest to, że zdjęcie wygląda jakby było robione w moim domku tylko za kilka lat... więc projektanta mam z głowy chociaż w tym wypadku :wink:


    ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Z układania wełny nici....dzisiaj nic nie robiliśmy, no mąż z zięciem przeniesli tylko wełnę z budynku gospodarczego do domu na pietro......A teraz.......
    to jest mój pierwszy post pisany w domku na kanapie.... :D :D :D
    Tak, tak...siedze sobie na kanapie i piszę .....wprawdzie internet działa baaaardzo powoli ale działa.... :D To jeszcze nie docelowy, tylko słuzbowy....wcześniej sprawdzałam ERE ale niestety, tutaj u nas w ogóle nie działała. No a plus....powoli, powoli ...
  5. Dziennik agikz

    coż mam napisać... grypa uziemiła mnie na tyle czasu :( akurat teraz, jak stale trzebaby gdzieś jechać, coś załatwiać :evil:
    Pokażę zaczątki górnej lazienki:


    A to próbka ułozenia naszych płytek podłogowych ...
Strona 1 z 359