dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Jeziera

    Byłem wczoraj i zamontowałem parapety. Na razie w salonie i jadalni oraz jednej sypialni. Parapety zamówiłem tak jak okna u Gebauera idealnie pasują do okien. Wbrew opinii panującej m.in. na forum produkty firmy z Tarnowa Opolskiego w przypadku mojego domu są konkurencyjne cenowo.
    Mam też przyklejone z pół podłogi w kuchni. Na podłodze będzie gres w połączeniu z marmurem. Na razie będzie sama podłoga i myślę, że na całkowity efekt trzeba będzie poczekać do zamontowania ...
  2. Dziennik Ged'a

    28 listopada 2003 r.

    Po kilkunastu miesiącach poszukiwań, pertraktacjach, kłopotach - mamy działkę. Umowa notarialna podpisana, kasa zapłacona.

    Pierwsze zdjęcie (z przed kilku miesięcy)
    http://murbeton5.webpark.pl/0005.jpg
    Działeczka od brzegu do brzegu zdjęcia, w głąb aż po horyzont.

    Powierzchnia 49a, 44x110 +-, wjazd od północy, 150 m drogą bitą szutrową od asfaltu, tyle samo trzeba ciągnąć gaz, prąd, wodę, ścieki, telefon. ...
  3. Dziennik Jayer'a

    Dobrze czasem poszukac alternatyw...
    I tak nasz kolejny wykonawca okazal sie nieco drozszy na jednych rzeczach, a nieco tanszy na innych. W zasadzie wyjdzie podobnie. Ale ma dwa plusy:
    a) sam dostarcza sobie materialy, oczywiscie pod kontrola...
    b) zauwazyl pewien istotny szczegol technologiczny do wykonania ktorego nie zauwazyli inni. Mianowicie, ze trzeba docieplic fundament. A trzeba.

    Na razie jestesmy za. Panowie maja w przyszlym tyg. wykonac prace przygotowawcze. ...
  4. No to buduję - kolejny inwestor

    Pogoda ładna jak na tą porę roku. Co do szybkości rośnięcia murów - mogłaby być większa. Sami chłopcy są raczej chętni do pracy i robią co mogą. Ale przeszkadzają dwie rzeczy: konieczność cięcia pustaków (miały już przycięte i ponumerowane przyjść z fabryki - ale z nieznanego mi powodu nie przyszły) oraz krótki dzień (chłopcy trochę pracują przy sztucznym świetle ale idzie wtedy zdecydowanie wolniej).

    Codziennie tam bywam. Niestety dopiero po pracy ...
  5. dziennik Moiry

    dostałam już wstępne oferty na okienka drewniane:
    Urzędowski - (okucia WK2, szyby P4) - 27 609 zł
    Stolar - 27 0003 zł
    Gebauer - (okucia WK2, szyby P4) - 26 826 zł
    Gebauer - standard - 20 066 zł.
    Czekam jeszcze na wycenę tej firmy, której okna ma nasz znajomy (jedyne drewniane które oglądaliśmy). Jeżeli zaproponuje nam korzystniejsze warunki to będzie to on, a jeżeli nie to chyba zdecydujemy się na Gebauera. Chyba, że są jakieś haczyki w ich ...
Strona 1 z 17