dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 21. Konstrukcja dachu

    Dzisiaj dodzwoniłem się do wykonawcy przyłącza energetycznego. Trwają jeszcze uzgodnienia w ZUD, więc nie mogą mi podać dokładnej daty. Orientacyjnie w ciągu 2 tygodni zrobią. Jak zapłacę po wystawieniu faktury przez Zakład Energetyczny, to po tygodniu powinni założyć licznik i "już" będę mógł korzystać. Nawet nie chce mi się tego komentować...
    Dla relaksu zamówiłem dziś podłączenie internetu w Orange. Wizyta technika w poniedziałek. Ale spodziewam ...

    Updated 30-11-2017 at 10:07 by juwicz (dodanie zdjęć)

    Tagi - katalog słów kluczowych: belki dachu, dom szkieletowy, internet, przyłącze energetyczne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 20. Przygotowania

    Ekipa przygotowała dziś front robót na jutro.
    A my cały dzień próbujemy dodzwonić się do wykonawcy przyłącza energetycznego. Bezskutecznie. Efektu ich pracy też nie widać, choć ostatnio mówili o końcu listopada...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom szkieletowy, przyłącze energetyczne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dzień 19. Długi weekend?

    Dopiero dziś rano zajrzałem na budowę. Dron w pogotowiu, choć w sobotę znowu mieliśmy małą katastrofę. Utraciłem zasięg (mimo deklarowanych 100 m, może to wina słabego WiFi w iPhonie?) i nie udało się nawiązać ponownie łączności. Robal wrócił więc na miejsce startu, ale zahaczył o gałęzie. Trzeba lepiej wybierać miejsce startu. A ja mam zakaz latania
    Niestety na budowie bez zmian. Już miałem dzwonić do kierownika robót, ale nadjechała ekipa i wytłumaczyła ...

    Updated 28-11-2017 at 18:29 by juwicz (dodanie zdjęć)

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom szkieletowy, dron na budowie, opóźnienia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. link do poprzedniego

  5. Szczypówka

Strona 1 z 9