dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom, gdzieś blisko mnie...

    Problem w tym, że moja dolna łazienka powstała z okrojonego z paru metrów gabinetu, więc raczej żaden z Alabastrowiczów nie ma tego, co ja kłopotu :-?
  2. Topazowy dziennik by Layne

    Ciekawe na ile wystarczy mi siły, czasu i zapału żeby to aktualizować.

    hmm...

    a) działka kupiona w wakacje 2009 Józefów/Michalin - mała, niecałe 1 tys m2 (kryzys pomógł urwać 30% ceny, a na dalsze okazje czekać już nie chciałem, więc decyzja była szybka). Asfalt, chodnik i wszystkie media poza kanalizacją (która ma być wkrótce). Kilka sklepów i knajpek, stacja PKP i MZK w odległości ok 0,7 km, a w drugą stronę 0,5 km mazowiecki park krajobrazowy. ...

    Updated 27-06-2010 at 22:37 by LayneStaley (dodane zdjęcia projektu.)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Budujemy "Wojtka"

    Witam po przerwie. Stan budowlany jest następujący: pralnia skończona, garaż skończony, piwnica skończona, robą się płytki w łazienkach kuchni itp. w sypialniach założone panele na podłogach, zamontowane parapety wewnętrzne, budują się szafy, przyjechał również sprzęt AGD do zabudowy, ustaliliśmy również wstępnie termin budowy ogrodzenia na za dwa tygodnie :) Jest to niezbędne aby położyć kostkę przed domem bo błocko wkurza niesamowicie i do domu mam zrobioną ścieżkę ...
  4. Dziennik Agusi & MARCO

    Chłopcy wymyślili sobie oto taki DESIGN ścian :)



    brak jeszcze listew przypodłogowych oraz przysufitowych ale skoro wymyślili sobie śnieg w górach - no to mają :)

    Skoro ich pokoje powoli DOJRZEWAŁY - trzeba było zainstalować im ich tapczaniki.
  5. Nasz domeczek - Codzienny V

    Cytat Napisał mtsw466
    Hey, idziecie na rekord świata z tymi postępami :D !!! Czyli jednak mała łazienka będzie wentylowana Brise nie wystarczy :lol: . Mam pytanie w związku z tą wentylacją w małej łazience bo nie macie też chyba szybu kominowego w w łazience na górze. Którędy poprowadziliście wentylację z dwóch łazienek i do którego komina ją podpieliście? Macie może jakieś świerze kosztorysy tak po SSZ. A niech tam trzy stówki... :D
    Hey, wiedziałam, że przybuczysz do wentylacji :D
    A więć po ...
Strona 1 z 333