dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Babie Lato Bikosy

    Okazuje się, że skłamałam :oops:
    Ostatnio napisałam, że będzie okleina orzech a okazuje się, że jednak złoty dąb. Właściwie powinnam poczekac do 3 marca- jak już decyzja będzie na piśmie ale niech tam. Prawie na 100%!! Dlaczego?? Po prostu jedyny producent, który podjął się zrobienia moich wąskich łuczków nie ma w swojej ofercie orzecha :cry: Tak więc musiałam wybierać i.... oatrz wyżej.
    Dziś zadzwonił do mnie mój pzryszły sąsiad MTT- ma straszne problmey ...
  2. Dziennik Marty i Arka

    Po tym doświadczeniu jakby uszło ze mnie powietrze. Trochę nas to wybiło z równowagi. Dostaliśmy nauczkę, by przed kupnem działki wszystko sprawdzić. Co by było gdybyśmy kupili tą działkę na śmieciach. Pewnie szybko staralibyśmy się ją upłynnić i to pewnie z dużą stratą. Było - mineło!
    Na wiosnę jakby wstąpił w nas nowy duch. Marta znalazła kilka ogłoszeń o sprzedaży działek. Dzwonię i umawiamy się na oglądanie. Na drugi dzień jedziemy do Rosanowa za Zgierzem. ...
  3. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    29.02

    A to część działki, na której stanie nasz DOM



    Dom mamy zamiar postawić bardziej w lesie. Właściwie na granicy działki i lasu
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    26-02-2004
    Dzisiaj pierwszy raz do mnie dotarło co znaczy BUDOWA. Musiałam wstać o 6 rano i pędem na działkę bo miały dojechać bloczki. Już wczoraj zastanawialiśmy się gdzie ustawić? Wyszło, że facet musi wjechać na sam koniec działki. Powiem, że nie byłoby to możliwe gdyby działka była ogrodzona /może jednak jakaś dobra ręka czuwa nad nami/ Punkt siódma jesteśmy na działce ziemia zamarznięta więc bez problemu transport wjeżdża na razie pierwszy. Rozładowanie ...
  5. Dziennik Justy - uśpione marzenia

    Mam już absurdalne sny z analitykiem bankowym w roli głównej! A na dodatek wszystkiego nasz wykonawca i jednocześnie kierownik budowy zasugerował by naszą budową zajął się ktoś inny! Sami nie wiemy co o tym myśleć! Rozmowa miała być krótka, konkretna i polegać na ustaleniu szczegółowego kosztorysu, tymczasem całkowicie nas zaskoczyła i zeszła na zupełnie inne rozważania....
Strona 1 z 34