dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy KZE

    30 marca 2007r.
    Wczoraj zamówiłem drzwi. Firma wydaje się być solidna, to Wika-Met. Jest producenem. Zaraz po świętach ma być dostawa. Zobaczymy. Jak tylko zamontują to zaraz zamieszczę fotki.

    Dziś "rozrzucaliśmy" glazurę i terakotę po budynku. Wiadomo, że trzeba ją umieścić blisko miejsca w którym ma być zamontowana. Poza tym przymierzam się do opróżnienia garażu w celu zrobienia tam wylewk... :roll: Do tej pory służy on nam za pomieszczenie ...
  2. Budujemy nastkę veech i jego kamanda

    Nastka juz w nowym ubranku - zapewniony chlodek latem i cieplo zima
    wyglada duzo lepiej :D





    [img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/1/8/0/23165711_d.jpg[img]



    ...
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    Jutro jak mnie nie będzie ogarniała pieniężna chandra, to pochwalę się wreszcie pomalowanym płotem. Jutro będę kończyć. Dzisiaj nawiedziłam Obiego i Liroja w poszukiwaniu farby do płota i załamałam się cenami. Czy ja wybuduję dom za 300 tysięcy???? Oglądałam wykończeniówkę, panele przecięte 30 za metr, wykładziny porządnej za tą cenę to nie ma, lepiej deska ale ona od 50 (a jej nie ułożę sama, cyklinować na razie nie umiem). Glazura, szaro bura i brązowa a ja chcę ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    KURZOGEOLOGIA
    W miejscach, do których na razie nie udaje mi się dotzreć z miotłą czy ścierką powstaje zapisamna w kurzu historia naszego urządzania się.
    Kolejno układają się warstwy kurzu zawierającego różne składniki. Pył drewniany (brzoza) - to pierwsze dni po wprowadzce, kiedy cyklinowano "bezpyłowo" parkiet. Zwykły kurz domowy - układanie wszystkiego. Pył gipsowy - poprawki. Pył drewniany (sosna) - wyrób mebli. Pył z farb akrylowych (szlifowanie ...
  5. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Rozmawiałem dziś z moim generalnym wykonawcą - narzekał że strasznie ciężko z betonem komórkowym i lepiej go już teraz zamówić i kupić, tylko że on nie ma teraz na to forsy.... No cóż po pierwsze trza pospieszyć się z kredytem po drugie poszukać tego chędożonego solbetu.
Strona 1 z 239