dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    To mój ostatni wpis. Nie tylko w dzienniku, ale i na Forum Muratora. Żegnajcie.
  2. orle gniazdko Karolci i Daniela

    ogrodzenie gotowe a pogoda tak dopisała że budowlańcy obudzili się ze snu zimowego i chcą zaczynać we środę albo sobotę :o :o :o

    tak więc dziś był spręż i załatwianie garażu, koparki i geodety do wytyczenia

    wody i elektryki ciągle brak więc zaczyna być nieciekawie
    :evil:


    jutro ściągamy humus :lol:
  3. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    A dzis kolejny owocny dzien: podpisalismy umowe na dostarczenie i zamontowanie okien, drzwi wejsciowych i bramy garazowej z firma Wadex z Komorowa. O dziwo, zmiescilismy sie w zalozeniach kredytowych, choc marudzilismy mocno przy tych oknach: drewniane i oszprosione. Przy okazji: polecamy wstepnie frme za rzeczowosc i ogromna elastycznosc. Mamy nadzieje, ze w lipcu polecimy ja tez jako solidnego wykonawce :)

    Wieczorem zajechalismy na dzialke. Pan Janek z ekipka polozyli izolacje z ...
  4. Dziennik agikz

    Oświadczenie w Starostwie podpisane, ten pan, który zajmuje się naszym PnB to tak na oko z rok po studiach jest, no ale to o niczym nie świadczy. Mamy zadzwonić w środę o 15.00 i zobaczymy czy będzie w czwartek do odbioru :-? :-? :-?

    Z zupełnie innej bajki - bardzo mi się podoba taka umywalka:


    ale jaka wanna pasowałaby do niej? pewnie jakaś kanciasta :-?
  5. Irysy budują dom...

    Tydzień po ostatniej wizycie dokonaliśmy kolejnego przeglądu budowy. Postępy nie są już tak spektakularne co nie zmienia faktu, że cały postępujemy w dobrym tempie. Wyniknął mały problem z wyjściem komina w kotłowni ale na szczęście uda się to poprawić. Wymiary tarasu również zostały już ustalone. Jego szerokość to 5 m. czyli szerokość salonu. W głąb ogrodu będzie wychodził na 3 m. po bokach i 4 m. w jego środkowej części. Jeżeli chodzi o zadaszenie to zdecydowaliśmy ...
Strona 1 z 342