dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Czemu nas tak długo nie było?
    - przeprowadzka - teraz gościnnie mieszkamy w Aninie - bliżej na działkę i budowę, ale dalej do pracy.
    Nie było internetu, a ten, który jest działa średnio.
    Nie jesteśmy u siebie, więc wiadomo o co chodzi. Mam nadzieję że za jakieś 12 m-cy się wyprowadzimy...

    Dziś był zalewany strop - jak zwykle były problemy, Teriva była kupowana w Sulejówku.
    4 pustaki były rozwalone na paletach, kolejnych 16 okazało ...
  2. Jankowo

    Wiosna szaleje w Jankowie :D :D :D




    A teraz trochę prozy:
    Schniemy... ...
  3. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    a no tak dziala ze zjadlo mi posta :evil:
    no to od poczatku...
    po zakupie dzialki zaczelo sie przeszukiwanie katologow z projektami.Tysiace i miliony katalogow przegladniete.Dalam sobie jeszcze jedna szanse,kupilam jeszcze jeden-ostatni katalog z projektami - Archon - najnowsze projekty.Wybor padl na Dom w Lobeliach
    jak najbardziej sprostajacy naszym wymaganiom ale czy spelnia warunki zabudowy??
    nastepnego dnia maz staje do gminy i sklada o warunki zabudowy.Kosztowalo ...
  4. Pelikan Kruków

    Witajcie, czytelnicy mojego dziennika, fani Pelikana! Przepraszam, że dość długo nic nie pisałam, ani nie wklejałam żadnych zdjęć. Powody znacie, jeśli uważnie czytaliście ostatnie posty - moje i Zuzi. Teraz już będzie lepiej, mam internet,aparat odebrany -naprawiony, a przede wszystkim mam więcej czasu! :D. Na działce mieszka się nam wspaniale, mogę ciągle coś dłubać w ziemi, no i oglądać domek. Szkoda tylko, że teraz mamy dwutygodniową przerwę w pracach, gdyż firmie ...
  5. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    Witam wszystkich zagladajacych do naszego dziennika.Zachecona opowiesciami innych ,dlugo zastanawialam sie kiedy zaczac wlasna historie.Dzis postanowilam ze to bedzie dzis :lol:
    Nie wiem czy sobie poradze ze sprawami technicznymi ale coz,jestem dobrej mysli.
    Marzenia o wlasnym,pieknym domku z ogrodkiem pojawily sie w naszej rodzinie 3 lata temu,chociaz jak teraz mysle,to jednak towarzyszyly mi od zawsze.Po slubie szwendalismy sie troche po stancjach,troche pomieszkiwalismy u rodzicow ...
Strona 1 z 366