dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Działka budowlana

    Zapomniałam napisać
    MOŻE KTOŚ KUPI DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ KOŁO MNIE JEST WOLNA
  2. W dalszym ciągu strop

    Na budowie ciągle to samo, czyli pustaki Prawie wszystkie poukładane. Zostało kilka docinek i zbrojenie, czyli jeszcze trochę potrwa. Dzisiaj rano nie bardzo nam się chciało robić, chociaż byliśmy na budowie 2 razy Rano padał deszcz. Stasiu coś tam pogrzebał, trochę trawę pokosił. Ja musiałam jechać do pracy wypisać wniosek na dodatek wczasowy, znaczy dodatkowa kasa
    Miesiąc urlopu prawie zleciał. Taki urlop powinien każdy mieć, chociaż człowiek psychicznie ...
  3. Do rozpoczynających budowę wiosną 2012

    Cytat Napisał garuś Zobacz post
    Witam wszystkich. My z mężem zaczeliśmy budowę naszego domku 28.05.2012. Wykopaliśmy pod dom, zrobiliśmy szalunek i wylaliśmy ławy. Jesteśmy z Dąbrowy Górniczej. Pozdrawiamy wszystkich i budujemy ........
  4. Obróbka schodków strychowych

    Czas leci szybko, na budowie cięgle prace wykończeniowe na poddaszu, w tym wpisie przedstawiłem Wam jak obrobiłem stelażem i płytami kg schodki strychowe.
    Są one tam tymczasowo, docelowo będą tam schody spiralne na strych gdzie mamy tyle miejsce że kiedyś użądzimy tam pokoik dziecięcy lub gościnny.

    więcej we wpisie na moim blogu:
    http://123budujemy.pl/schodki-strychowe-wykonczeniowka/

    ...
  5. Nie jestem zadowolona

    Pan glazurnik nie umie czytać. Rysunków. Nie zauważył, że dekory są 3 różne i że tworzą jakiś wzór. Więc ułożył jeden nad drugim dwa takie same. Do poprawki!
    Miało być tak:

    A wyszło nieco inaczej:

    Dolny dekor będzie musiał zostać, bo już wanna obmurowana go zasłoniła, po prostu zacznie się wzór od innej płytki. Trudno. Ale zła jestem. A małżonek.... ...
Strona 1 z 69