dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. A przy domu będą bzy .....

    Jak byście zagospodarowali taką drogę dojazdową ( ok.25 m ) ??
    Mam na mysli zieleń, kwiaty, trawy, drzewa , etc.
    Tuje, skalniaki i rzeczki odpadają :D
    Zdęcie robione od strony domu, tam na końcu gdzie leży ta decha będzie brama wjazdowa
  2. Dziennik budowy KZE

    31.05.2008r.

    Dziś prawie w całości została skończona dolna łazienka. 8) Mam już zamontowany panel i sedes (pierwszy dziewiczy sik ja wykonałem... :oops:). Siedziałem też w panelu (w końcu misiałem sprawdzić wytrzymałość zamontowania panela :wink:) - albo ja za niski, albo on jest ciut za wysoko tzn. jak siedzę to nie mam kolan zgiętych pod katem 90 stopni (jak na krześle).. Ale może to pierdoła, bo panel jest zlicowany na wysokość z górnym końcem linii płytek ...
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    Wracam Ci ja sobie ze spotkania Forumowiczów, odwożę Neferkę by kobietka bliżej miała do domku a WUmil mi mówi: A wiesz, że tydzień temu dostaliśmy pozwolenie na budowę naszej rury. I tyle wam powiem, że gdyby nie Nefer to bym się w ogóle nie dowiedziała, czar Nerferki działa :D
  4. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Hmm.. Dzisiaj nasza piaskownica została wypełniona piaskiem . Oj sporo jego weszło - ponad 90 ton . Nie myśleliśmy ,że nasza piaskownica pochłonie jego aż tyle.Dodatkowo pan koparkowy wrzucił całość do środka fundamentu i rozprowadził całą ziemię wybraną na początku budowy rozprowadził po działce .
    Góra piachu znikła bezpowrotnie .....
    Muszę pochwalić naszych budowlańców : wszystko zostało zrobione naprawdę bardzo dokładnie i dobrze .
    Nasz kierownik ...
  5. Sasza w Borówcu

    Wklejam obiecane fotki i z góry przepraszam za bałagan :oops: :

    Sufity przygotowane pod nidę:


    Rozdzielnia elektryczna - bezpieczniki pozaklejane żeby nikomu nie przyszło do głowy ich włączyć

    I to by było na tyle dzięki programowi fotosik :evil: ...
Strona 1 z 400