dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Groszeczek....NASZ!!!!

  2. Jak banko Dogodnego (C148) budował

    SSO tak jak przewidywałem zamknął sie w kwocie 166728,- PLN. Co daje w przybliżeniu około 1000 PLN za m2 pow. użytkowej ( nie wiem czy do stanu SO wlicza sie okna dachowe ja wliczyłem, jeśli się nie wlicza to należy odjąć około 10 tyś). Wynik nie rewelacyjny, ale średniorynkowy :-) Jak bedę miał chwilkę to podam ilości materiałów co do kilku sztuk. Tak dla zainteresowanych. Mi udało się tak wycyrklować że żostało troszkę połówek suporexu, ale tylko dlatego że nie robiłem ...
  3. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    No cóż dość monotonnie u nas. Łazienka górna i jej płytkowanie.
    Błeee. Dziś skończona obudowa wanny i jutro ma być płytkowanie.
    Słyszałam coś o końcu w czwartek. Ale tych czwartków to u nas już kilka było. :evil: :-?

    Pomarańczowa półka w pełnej okazałości:



    No i nadal trwa wybieranie kolorów.Tęcza, tęcza, tęcza .......
  4. Spełniamy nasze marzenie ...

    Nasze marzenie staje się naszym KOSZMAREM. Od soboty nie ma śladu po budowlańcach :evil:. Dochodzę do wniosku że nasz wykonawca bierze nas już chyba na przetrzymanie aż sami wymiękniemy i zaproponujemy rozwiązanie umowy.

    Jak można być miesiąc po terminie (JUŻ i tak o miesiąc WYDŁUŻONYM) i zwyczajnie robić sobie kilku dniowe przerwy w pracach?? Od dwóch tygodni nie ruszyli rozpoczętej więźby. Zrobili kilka ścianek i na tym zakończyła się ich działalność ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    OK!!! To będzie twój znak rozpoznawczy :P Kaloszki w pepitkę :lol: :lol:
Strona 1 z 463