dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 30 lipiec 2011

    30 lipca 2011 roku o godzinie 9:20 pojawiła się koparka, która wykopała dziurę pod dom. Dół głęboki na 1,5 metra. W dwóch miejscach działki złożono 20 wywrotek czystego piaski i 10 wywrotek humusu...

    Przyjechało też drewno, tak więc będzie czym szałować. Na poniedziałek/wtorek potrzebny będzie chudy beton.

    No i nie padało
  2. No i zaczeło się 26 lipiec tyczenie budynku

    Po wielu miesiącach oczekiwań, przeglądaniach projektów, dogadywania się z wykonawcami, załatwiania papierków itp i td. 26 lipca o 14:30 pojawił się geodeta i wytyczył budynek.
    Jakies małe to wszystko. Tu niby ma byc wejście? A tu będę wychodził na taras???

    Jakoś tak mało miejsca miedzy domem a płotem sąsiada???
    Zobaczymy jak to będzie
  3. Budujemy Granata

    Dziś zarejestrowałam się na Forum Muratora, jeszcze trudno mi się tu poruszać, muszę je poznać, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś będzie nie tak. Wczoraj-30.07.2011- był bardzo ważny dzień w moim życiu- rozpoczęta została budowa mojego domu. Przyjechał rano majster, potem geodeta i pan Koparczyk (tak moje dzieci nazwały operatora koparki, który już wykonywał pewne prace na naszej działce). Po 7 h pracy koparki wykop pod fundamenty został zrobiony!
    ...
  4. wi??ba

    powoli powoli nasz domek pnie się w górę!
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach, więźba, zacisze, zacisze 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0237.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	67844  
  5. niewiadoma

    Jutro mieliśmy rozpocząć kopanie. Kopara miała przygotować teren pod kopanie fundamentów. Ale sprawdziłam prognozy pogody - deszcz w poniedziałek i częściowo we wtorek. Potem kilka dni pogody (wtorek-czwartek) i od przyszłego tygodnia znowu cały tydzień deszczu... Padało również w sobotę i dzisiaj, mocno. Teren gliniasty - nie wiem czy zaczniemy. Właściwie nawet nie wiem czy się upierać, że koniecznie musimy zacząć to kopanie w poniedziałek. Bo jak zaczniemy, a potem deszcze ...
Strona 1 z 97