dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. okna

    zrobilismy duzo wycen i wybralismy. jak przyjada to opisze i wkleje zdjecia
  2. SSO- prawie

    dawno nie pisałam, ale to jak zwykle brak czasu. Moje dwa urwisy nie dają pożyć.
    Pod koniec lipca przeprowadziliśmy się do teściów, mieszkanie sprzedane. Na budowie murarze trochę zamarudzili. Jeszcze kończą ścianki działowe na poddaszu i zostały im schody do wylania. Ogólnie ekipa ok, ale mają za dużo robót i się nie wyrabiają. Muszą skończyć do 10.9, bo 12 przyjeżdżają okna. Zamówiliśmy od Mielczarka ze Zduńskiej Woli.
  3. Ci?gle przed zalaniem stropu (2)

    Już wszystko prawie było skończone jak małżonek podjechał i zrobił zdjęcia. Niestety na betoniarkę się nie doczekał, miała być o 14:00 a do 16:00 się nie pojawiła. Został Pan Wykonawca z ekipą.
    Wczoraj odebraliśmy też nowe mapki do celów projektowych z naniesionym już budynkiem i rurką doprowadzającą wodę - zlecamy projekt gazówki.
    Kolejne dwa rachunki do zapłaty Wykonawcy przed nami i kolejny wniosek do banku o wypłatę następnej transzy.
    I zaraz ...
  4. Poradźcie! - wycena dachu

    Dostałam dziś wycenę dachu - materiały + robocizna. Nie bardzo wiem czy to dobra cena - wydaje nam się, że warta zainteresowania oferta. Gdyby ktoś zachciał się wypowiedzieć - będę wdzięczna.

    Powierzchnia dachu 230,5 m kw. - dach dwuspadowy
    Więźba impregnowana, dach deskowany i papowany, orynnowanie PCV.


    Blachodachówka 6469,80 zł
    Gąsior kalenicowy 748,00 zł
    Uszczelka uniwersalna 208,00 zł
    ...

    Updated 31-08-2011 at 20:51 by ganiutek

    Tagi - katalog słów kluczowych: wycena dachu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Pauza z powodu wypadku :(

    Na początku kwietnia mieliśmy wypadek samochodowy. Z tego powodu właściwie do lipca mieliśmy kompletny zastój. Zajęci byliśmy innymi sprawami (głównie leczeniem). Jedyne, co w tym czasie poczyniliśmy, a raczej ja, to plany...
    Przeglądałam katalogi, żeby zorientować się, co jest modne, jak co się robi i w ogóle jakie chciałabym mieć wnętrza...
    Wówczas mieliśmy jedynie nasz pokój do dyspozycji i "łazienkę" - prowizorkę. Do końca czerwca wynajmowałam ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: umywalka cersanit, łazienka do remontu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 81