dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NJerzy buduje sobie klocek.

    No i kleimy ten styropian. Metoda wykluła się sama - jedziemy cztery warstwy na ścianie, bo wyżej nie sięgamy, a potem następną ścianę. Jak na poziomie gruntu opanujemy docinanie, piankowanie, przyklejanie to zaczniemy kleić wyżej.
    Klej "z tubki" się sprawdza - chwyta szybko, trzyma mocno. Jedynie pierwszą warstwę trzeba podeprzeć na kilkanaście minut aby nie odpadła od ściany - z kolejnymi już jakoś nie ma tego problemu. Przy obecnym tempie klejenie zapowiada ...
  2. Guliwer 2G

    godzina 20.40 koniec montazu bramy garazowej..... drzwi wejsciowe beda moze pod koniec tygodnia i domek bedzie juz calkowicie zamkniety ;)

  3. Dziennik Ged'a

    Tak to wyglądało w grudniu. To "coś" zostało rozebrane i zrobione od początku. Cały czas mam odczucie, że mało zrobiłem w tym roku. Takie zdjęcia pomagają mi zrozumieć, że jednak nie.




    127147
  4. "Z8" Dziennik Budowy

    30.09.2008
    Niestety dziś nie mogłam być na budowie, a tyle się dzieje. Mamy już studzienkę kanalizacyjną na działce. Komin jest już częściowo obmurowany klinkierem, ściany działowe pną się do góry a nasz dach jest coraz piękniejszy. Zobaczcie sami.


  5. "Z8" Dziennik Budowy

    29.09.2008
    Dziś przywieźli dachówkę i klinkier do komina. Ten zestaw bardzo mi się podoba.
Strona 1 z 411