dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Pan Traktor pojawił się z prośbą – chłopaki tak ciężko robią niech szefowa da na piwo. :-? Cóż przyznaję złamałam się i nawet pożyczyłam rower by mogli udać się po wymarzony nektar. Wyliczyłam sobie ze nim wsiądą za kierownicę minie jeszcze 6 godzin i przy takim tempie to cały alkohol spalą.
    Patrzę za chwilę i na terenia ani śladu pracowitych pszczółek. :x :x To co pomyślałam o swojej głupocie nie nadaje się na żadne forum. W tłumaczeniu po ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Przeszukałam trawiaste wątki. Następnie wątki o trawnikach na forum specjalizujących się w ogrodo -maniakach. To wygląda na o wiele bardziej skomplikowana operację ogrodową niż sądziłam. Na razie trzymamy się wytycznych, znalazłam sklep ogrodniczy z nasionami polecanej trawy Brandenburg .
    Omówiłam jej zalety z dwoma ogrodnikami i myślę że powinien być to niezły wybór. Po obejrzeniu cen troszkę wymiękłam. Czemu te nasiona takie drogie ! 98 zł brutto za worek ...
  3. dziennik Żaby

    A to dla tych, których znudziła opowieść o znikających deskach i szpilkach... :lol: :lol:

    Dolne okno po poprawkach. Z prawej strony domurowano pustak( nie musieliśmy za to dopłacać :o ). Jak Wam sie teraz podoba????



    A to widok od strony północno- zachodniej. Wymurowano już szczyty i kominy.



    ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dach juz stoi :). Nawet nad garażem jest odeskowany. Mamy juz ściany działowe i chudziak w garazu :D :D :D . Bardzo pieknie wyszedł daszek nad wykuszem.
    No i mielismy dziś dodatkowe "atrakcje".


    W poblizu naszej działki (jakieś 50 m od niej) przy okazji kopania wodociagu znaleziono.......... zwłoki ludzkie :o :o :o . Prawdopodobnie z II wojny, bo zostały tylko kości i zardzewiałe chełmy. Nawet nie myslałam, ze pozotaje z czlowieka tylko taka ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dach juz stoi :). Nawet nad garażem jest odeskowany. Mamy juz ściany działowe i chudziak w garazu :D :D :D . Bardzo pieknie wyszedł daszek nad wykuszem.
    No i mielismy dziś dodatkowe "atrakcje".


    W poblizu naszej działki (jakieś 50 m od niej) przy okazji kopania wodociagu znaleziono.......... zwłoki ludzkie :o :o :o . Prawdopodobnie z II wojny, bo zostały tylko kości i zardzewiałe chełmy. Nawet nie myslałam, ze pozotaje z czlowieka tylko taka ...
Strona 1 z 82