dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. niech się mury pnął do góry cd..

Po krótkiej przerwie witam ponownie
    Na placu budowy troszkę się zmieniło tzn. wylany został strop i schody

i poszliśmy troszkę do góry Panowie zapewniają że do końca miesiąca skończą prace budowlane i będzie można układać dach - więźba lada dzień ma przyjechać a dach na początku sierpnia

2. Budowa wystartowała...

6 lipca działkę przyjechała oczekiwana długo koparka i ruszyliśmy z budową Oriona II!!
    :yes:

Koszt koparki zamiast 1200 wynegocjowany do 450zł-dobry początek:):D[IMG]http://http://images39.fotosik.pl/966/95985947902ef9e2med.jpg[/IMG]

Updated 22-07-2011 at 10:31 by ziajus

Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Lipcowy deszcz

Deszcz i burze - masakra. Mam dość. Nie ma dnia, żeby nie padało i tak już chyba dwa tygodnie? nie wiem, straciłam rachubę... Na poddaszu zebrała się ogromna ilość wody, która nie miała jak "uciec".

Wczoraj zrobiliśmy odwiert w stropie i uwolniliśmy poddasze z wody.. Lało się chyba z godzinę, potem ...
  4. I sta?o si? ...

Pierwszy etap stanu zero mamy za sobą, ława gotowa. Wczoraj był odbiór pracy naszej ekipy budowlanej przez kierownika budowy. Efekt zdumiewający, był zaskoczony i ich pracą i jej tempem. Dziś wjechał na budowę ciężki sprzęt: gruchy i pompa (i jak to zwykle bywa, inwestorom, wiatr zawsze w oczy), po 2 gruszkach po 6m betonu, zabrakło nam do końca - jednego metra ... Zaznaczę, że za pompę płaciliśmy nie od godziny, ale od faktycznie podstawionych gruszek, więc ostatni brakujący
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	66526   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	66523   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	66525   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	66527   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	66524  

5. Piaskownica... ;)

W przerwie, między jedną a drugą ulewą, udało się dzisiaj u mnie "zbudować" piękną piaskownicę
    Co prawda, miała ona "powstać" tuż po 10-tym lipca, ale... tak, jakoś zeszło, z przyczyn technicznie wiadomych (przynajmniej mi znanych przyczyn)

Zatem, spooora sterta piachu już jest, a do przywiezienia pozostało mi jeszcze:
    - kilka worków cementu,
    - cegła kratówka do podwyższenia werandy,
    - klinkier na kominy. ...