dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Mój domek - nie-widoczek

Mój architekt zgodził się na upublicznienie rysunków domu, ale ja nie chcę umieszczać tu całej koncepcji. Jeszcze nie jestem gotowa na upublicznienie więcej. A wszystkiego tu nie będzie.

po wielu próbach, nie potrafię zamieścić tego niestety

Jak próbuję tak jak zwykle "wklej grafikę" to żąda adresu URL. A ja mam to w Power poincie jako 1 slajd. Nie wiem jak to tutaj zamieścić. Douczę się i może wtedy.
    ...
  2. piachu ci u nas dostatek

Jadąc dzisiaj na działkę i obserwując ukształtowanie terenu oraz rodzaje gleb, a właściwie piachu, oboje z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że zupełnie przez przypadek postanowiliśmy osiedlić się w miejscu, gdzie zapewne przed milionami lat była strefa przybrzeżna płytkiego morza
    Kocham morze, kocham piasek - nad morzem!!!
    Co innego na budowie
    Najpierw trzeba go wybrać pod fundamenty, potem trzeba go kupić do ich zasypania (8 wywrotek po 15 ton), a koniec ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00022.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	50192   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00020.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	50193  
  3. Sukcesy i porażki - czyli wyprawa do Starostwa

- 28-03-2011 - 20:02 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Zgodnie z zapowiedzią wybraliśmy się dziś z architektem do starostwa zapytać o dach. Oczywiście akurat w tym dniu Pan zajmujący się Pilchowicami miał 1 dzień wolnego
    Przyjęła nas więc inna Pani, miła choć jakby zdziwiona pytaniami bo dla niej to przecież oczywiste wszystko jest. Przeczytała zakreślone fragmenty MPZP i powiedziała najważniejsze zdanie "taki dach spełnia warunki i przejdzie" na prawdę chciałam wstać i ją ucałować z radości, ...
  4. Bliźniak Fargo - LMBL04

Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    Ech.... ta wiosna....

z tego jeszcze nicnie wyszło....
    ale z nowych....

fajne...
    ...
  5. Prace porz?dkowe czas zacz??! :)

Czas potrzebny na załatwienie formalości związanych z projektowaniem domu i pozwoleniem na budowę trzeba jakoś wypełnić.... na początek w środę na działkę wjeżdża koparka/spychareczka która wyrówna małe dołki i uporządkuje teren W następnym tygodnu planujemy ogrodzić działkę,2 strony są już ogrodzone, nam pozostaje bok gdzie będzie ogrodzenie docelowe, a z przodu oczywiście tymczasowe

Za 2 tygodnie najpóźniej będzie gotowa koncepcja projektu.... ...