dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. A trzeciego dnia beton się polał...

I polał się beton. Trzeciego dnia! Rano szybka inspekcja - doszły dodatkowe zbrojenia, bednarki, zbrojenia pod słupy. Czekamy na betoniarkę z pompą... Niestety nie mogłem uwiecznić "gruchy"... Robota goni... Po pracy już mało czarujący widok betonu. Ale ducha cieszy... Tym razem konieczność przejęcia dziecka nie pozwoliła doczekać do zacierania mechanicznego. Więc to co widać, to czysto ręczna robota... Pewnie teraz wygląda to o niebo lepiej. Teraz czekania... Nuda... ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, legalett Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Zaczynamy !!!

- 13-04-2011 - 18:07 (Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.)
    Cytat Napisał edmaan Zobacz post
    Dzisiaj zaprezentuje Wam nasz dom (na razie tylko na papierze). Zawsze chciałam mieć dom typu "bungalow", niestety obecna działka, na której mieszkamy była za mała ,a na nowej MPZP przewiduje kąt nachylenia dachu od 30st.do 45st. i szkoda byłoby , żeby takie poddasze nie było wykorzystane. Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny, pozostało tylko znależć kompromis między marzeniami o "bungalowie", a przepisami. Wiedziałam na pewno, że tym razem ma być to
    ...
  3. Ogrodzenie ...

Trzeba ogrodzić to nasze dzieło żeby nikt nie wpadł do dziury ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13042011(002).jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	52331  
  4. Dach

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00316.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	52321Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00317.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	52322Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00313.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	52323Witam Was po długiej przerwie wstawie tylko pare fotek naszego dachu ale niestety nie mam zdjęć z położoną blachodachówką za 2-tyg.będzie reszta zdjęć i więcej coś napisze
    Pozdrawiam!
  5. Pozwolenie!!!!

Mamy pozwolenie na budowę!!!
    Ale dalej w lesie... Co teraz robić?
    Plany są takie: środki finansowe mamy w tej chwili tylko na fundamenty, więc od tego zaczniemy. A potem ruszymy po kredyt...
    Chyba najpierw trzeba jakiegoś kierownika budowy znaleźć?
    Jejku, jejku )))