dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. i wizualizacja małej łazienki...

Jak widać, też mnie korciło zeby ją pozmieniać. I tak straciła swą ściankę po skosie, została też powiększona kosztem spiżarni i holu, żeby zmieścić kabinę prysznicową.

widok z góry

widok od strony drzwi

widok z lewego dolnego rogu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lazienka, marine, orchidea Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Orchidea - projekt łazienki

Zaczynamy się wykańczać

Na pierwszy rzut idą łazienki.

Tutaj rzut naszej łazienki przy sypialni.
    Tak jak wcześniej pisałam zlikwidowaliśmy przejście przez garderobę, do łazienki wchodzi się tylko z korytarza.

A tu już mam nadzieję ostateczna wizja

widok od strony drzwi:
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drewnopodobne, orchidea, stonewood, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

- 21-03-2011 - 16:00 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    21 marca 2011 r- pierwszy dzień wiosny
    Wydział budownictwa miejscowego starostwa bardzo lubi Śmigalskich
    Śmigalscy otrzymali dzisiaj przesyłkę poleconą, w której wydział wypunktował braki w złożonej dokumentacji .
    Kolejno:
    1. Brak uzgodnienia projektu zagospodarowania działki z energetyką - przypomnienie dla nowych czytelników- przez działkę Śmigalskich przebiega linia energetyczna. Śmigalscy próbowali wymusić na energetyce jej przesunięcie- ...
  4. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

- 21-03-2011 - 15:20 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Udało się i nareszcie mogę napisać, że z pierwszym dniem wiosny - mury pną się do góry!
    Panowie murarze dzisiaj zasuwają od samego rana. Niestety kiedy byłam przed południem dopiero kończyli klejenie izolacji na fundamentach i poziomowali pierwszą warstwę bloczków, więc początek ścian zobaczę dopiero jutro
  5. Wieniec pod mur?at?

W środę 16.03.2011 wylano wieniec.

W tym projekcie nawet kotwy pod krokwie i murłatę są fi20, gdzie standardem jest max fi16....ehh....
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_2994_s.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	48913