dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. mapki, projekty...

Wczoraj odebrałam mapki do celów projektowych. Malutki kroczek naprzód. Tylko póki co nie mam czego na nie nanieść. Już byłam zdecydowana (no tak na 95%) na tą kwitnącą jabłoń. Ale mąż mi znowu namieszał w głowie (że łazienka na poddaszu do niczego, bo duży skos, w pokojach podobnie, że trzeba by ściankę kolankową podnieść, może robić lukarnę w łazience, no ale to dodatkowy koszt, może zlikwidować tą od frontu, bo właściwie niepotrzebna, ale urozmaica bryłę, ...
  2. Komfortowy2 z MGPROJEKT

Cytat Napisał jacobkomfortowy Zobacz post
    Dziękuję za miłe powitanie
    Jestesmy właśnie na etapie przemyslen związanych ze scianami zewnętrznymi. NIe chcemy mieć klopotów z elewacją i chyba wybór padl na silkę, no i wybraliśmy juz ekipę. 70tysięcy za stan surowy zamknięty (bez okien ) z wylaniem tarasu i położeniem silki + materiały, zaczyna się robić nie różowo. Ktoś może podać za ile budowaliście pierszy etap i jak to sie ma do kosztorysu zamieszczonego w projekcie?
  3. Komfortowy2 z MGPROJEKT

Cytat Napisał jacobkomfortowy Zobacz post
    Witam wszystkich Komfortowiczów!!
    Po raz pierwszy, choć jeszcze nieśmiało, zamiast Was tylko podglądać i śledzić postanowiłam się odezwać. My również ruszamy z budową Komfortowego 2. Jakieś 3 lata trwal wybór odpowiedniego projektu, ale dopiero od roku zdecydowaliśmy się jednak zejść na parter i po bardzo długich i wybrednych poszukiwaniach trafiliśmy na Komfortowy 2. Projekt już zakupiony, ekipę w sumie już chyba wybraliśmy, ale niestety w tym roku uda nam się
    ...
  4. Crazy House : Kasia&Tomek 18

JUPIIIII... MAMY POZWOLENIE !!!!!

CO TERAZ:
    Ekipa do drogi
    Kierownik budowy
    Zgłoszenie robót

I RUSZAMY:
    Rozbiórka płota
    Droga dojazdowa
    Fundamenty

Oby pogoda dopisała i żeby kaski na koncie wystarczyło
  5. Zaczynamy !!!

- 13-04-2011 - 08:21 (Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.)
    Cytat Napisał edmaan Zobacz post
    Pozwólcie, że przedstawię Wam bliżej "kierowniczkę" budowy, nazywa się Tiphany
    ( w skrócie Tiphi).
    http://img846.imageshack.us/img846/6248/iv1k.mp4