dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Vat

Łukasz był dzisiaj w skarbówce złożyć pita i przy okazji zapytał o ten nieszczęsny VAT.

Okazało się, że Pani właśnie zapakowała do koperty pismo, że musimy dostarczyć potwierdzenie zapłaty faktury za dachówkę i jak tylko oni zobaczą, że my zapłaciliśmy to zrobią nam przelew, bo kasę juz mają na ten cel odłożoną.

Muszę tylko podrukowac z konta on-line potwierdzenia przelewów i w poniedziałek Łukasz je zawiezie. podobno jeszcze w poniedziałek ...
  2. Dziennik to czy niedziennik

Trudno nazwać to obecnie dziennikiem. Bardziej prawidłowa nazwa powinna brzmieć miesięcznik. Projekt się adaptuje u architekta. Więc postanowiliśmy ruszyć podłączenia mediów tj. wody i prądu. No i przy tym wyszedł zonk !!!!!. Okazało się iż biuro geodezyjne spierd......... ło nam mapki do celów projektowych. O tóż nie zaznaczyli na nich nitki wodociągu który biegnie w odległości 0,8 m od granicy naszej działki. I jak poszliśmu do Wodociągów to usłyszeliśmy iż przy ...
  3. remont skonczony

hm, minelo kilka miesiecy i remont skonczony. niestety przecenilam swoje sily i dostepny czas wiec zaden wpis w czasie trwania remontu sie nie pojawil. postaram sie jednak uzupelnic braki i opisac co sie dzialo. niespodzianek kilka oczywiscie bylo, jak to przy remoncie, ale ogolnie efekt swietny, a zdrowie fizyczne i psychiczne zachowane wiec jestesmy na plus. opis i zdjecia wkrotce.
  4. Tymczasem w fabryce... dom się "zrobił"

Konsbud był na tyle miły, że podesłał mi fotki "klocków" z których złożą mi chałupę!!!. Mała rzecz, a cieszy. A więc.... TATATAM... tak wygląda dom w zalążku

...
  5. po rozmowie w Muratorze

Co do projektu, to wcale, ale to wcale mi się nie rozjaśniło Generalnie to chyba (bo już niczego nie jestem pewna) nie podoba mi się to wejście do domu. Wcześniej wydawało mi się, że pomysł z przeniesieniem wejści do obecnej spiżarni, a spiżarni do obecnego wiatrołapu i zrobienie schodów w lustrzanym odbicu jest bardzo dobry. A teraz...Jeśli tak zrobię, będę do kuchni wchodzić przez salon. Pani powiedziała, że ideą takiego wejścia do kuchni z wiatrołapu, było to, ...