dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. pozwolenie na budowę

Niesamowita sprawa! Jest pozwolenie na budowę!

Teraz jeszcze trzeba zaczekać ze 2-3 tygodnie na uprawomocnienie. Pozwolenie udało się uzyskać bez większych problemów i całkiem szybko, około 5 tygodni czekania (fakt, że często dzwoniłem i przypominałem się).

Kończy się faza papierkologii (faza łatwa) i zacznie się faza budowania (faza trudna).

Plan optymistyczny na ten rok to SSO plus dach, plan minimum to stan zero. Warunki gruntowe są ...

Updated 06-06-2011 at 21:26 by brunet wieczorową

Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Projekt

3. 02.06.2011 Rowy pod ławy prawie gotowe.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110602202.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	59230Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110602198.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	59231
    Na moje oko trochę płytko ( jakieś 80 - 90cm )...ale to oni się na tym znają...

Updated 04-06-2011 at 10:18 by jarekwr1972

Tagi - katalog słów kluczowych: hanlo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Crazy House : Kasia&Tomek 21

Hejo,

Powoli, ale do przodu.

Droga skończona

Bez

Dziura wykopana

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	59213

Przygotówka do deskowania - in progres

Oby nie padało.
    Samodzielne wykonywanie prac budowlanych w dodatku po powrocie z pracy - nie jest zadaniem łatwym. Liczą się chęci i niewielkie, ale dające wielką radość efekty.

5. Mamy ziemię czas na projekt

Oczywiście już w trakcie porządkowania spraw prawnych zaczęły się poszukiwania projektu.
    Dom miał być z poddaszem użytkowym, bo w naszym wiejski krajobrazie inny nie pasuje. Dach dwuspadowy , z połaciami na północ i południe (może zainstalujemy kolektory).
    Na dole oprócz salonu wymagany był jeszcze jeden pokój i pełna łazienka. To z myślą o Mamusi, która staje się niestety coraz starsza i pewnie w którymś momencie zamieszka z nami. A na górze nasza sypialnia ...