dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Co z tym dachem?

Nie dzwoni i nie dzwoni, cóż biorę następnych w kolejce, którym pogoda nie przeszkadza. W środę może zaczną. Muszę położyć ten dach w tym roku! Całe szczęście, że u nas jeszcze nie ma śniegu, tylko trochę mrozi.
  2. Smutne myśli

Fachowcom przeszkadza na razie pierwszy mróz i śnieg, nie wiem co jeszcze, ale na budowę im nie po drodze. Nie chcę pogodzić się z myślą, że ten dom jest nie dla nas. Nie chcę gdybać, będzie jak ma być. Będzie dobrze!
  3. Po mału się rozkręcamy

Ciągle pada i zimno jeszcze co spowalnia nasze działania.
    Od lutego małż wypełnia stopniowo piachem komory, wszystko pięknie się zagęszcza. No i na początku kwietnia w ramach prac społecznych i zrzuty międzysąsieckiej utwardziliśmy naszą Morelową gruzem. Kobieta z UM była pod wrażeniem. Teraz, kiedy odwaliliśmy za nią najgorszą robotę to postanowiła wysłać do nas parę samochodów żwirku i walec. No zobaczymy jak to będzie.
    Nie możemy dogadać się z facetem, ...
  4. mapki, projekty...

Wczoraj odebrałam mapki do celów projektowych. Malutki kroczek naprzód. Tylko póki co nie mam czego na nie nanieść. Już byłam zdecydowana (no tak na 95%) na tą kwitnącą jabłoń. Ale mąż mi znowu namieszał w głowie (że łazienka na poddaszu do niczego, bo duży skos, w pokojach podobnie, że trzeba by ściankę kolankową podnieść, może robić lukarnę w łazience, no ale to dodatkowy koszt, może zlikwidować tą od frontu, bo właściwie niepotrzebna, ale urozmaica bryłę, ...
  5. Komfortowy2 z MGPROJEKT

Cytat Napisał jacobkomfortowy Zobacz post
    Dziękuję za miłe powitanie
    Jestesmy właśnie na etapie przemyslen związanych ze scianami zewnętrznymi. NIe chcemy mieć klopotów z elewacją i chyba wybór padl na silkę, no i wybraliśmy juz ekipę. 70tysięcy za stan surowy zamknięty (bez okien ) z wylaniem tarasu i położeniem silki + materiały, zaczyna się robić nie różowo. Ktoś może podać za ile budowaliście pierszy etap i jak to sie ma do kosztorysu zamieszczonego w projekcie?