dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Weekend, weekend i po weekendzie ...

Zaczęliśmy ciężką i żmudną pracę przy odkopywaniu fundamentów i układaniu drenażu w okół budynku. Tak to jest jak się nie zrobiło tego co trzeba w odpowiednim czasie
    W nocy z piątku na sobotę znowu padał deszcz i znowu nas zalało a dokładniej rozmoczyło ziemię! Były problemy z dostawą materiałów (auta grzęzły w błocie) i osypywał się wykop!
    Same "ciekawe i przyjemne" doświadczenia! Całe szczęście, że panowie budowniczy się spisali ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. pomóżcie...

Od dawna oglądam dzienniki budowy na tym forum i nie wiem jak to zrobić aby mój dziennik miał taki układ jak inne. Pisząc tutaj nie mogę się przyzwyczaić do tego wyglądu a jak jeszcze wpisy są dłuższe to nie widać ich w całości

I jeszcze jedno, nie mogę dodać swojej lokalizacji, na mapce nic nie widać.
    co robić ??????????????
  3. pytanie

Szukam ekipy do wjazdu na działkę (trzeba zrobić przepusty przez rów), może kogoś znacie? A wiecie może ile to może kosztować?
  4. INDYWIDUALNIE SIE BUDUJE dziennik budowy

Przywitanie już było wiec teraz do dzieła jak narazie nie umiem wklejać fotek i nie wiem czy dobrze prowadzę dziennik bo słabo się znam na komputerach, jakoś nigdy mnie to nie interesowało ale bede sie staral jak tylko umiem żeby to miało ręce i nogi

NO WIEC TAK:
    Wszystko zaczęło się od marzeń Wspolnie z dziewczyna marzyliśmy o wlasnych czterech kontach, ale wiadomo kasa.... dlatego nicale dwa lata temu wyjechalismy ...
  5. Wi??ba, schody wej?ciowe i komin

Powoli do przodu, mimo że te ******* deszcze nas mocno wstrzymują z terminami.

Udało się zarzucić więźbę na dach (czekamy z kontynuuacją co do dachu bo muszę połozyć styropian na stropodach).
    Schody wejściowe zrobione przed samym deszczem - ulewę przetrwały i mają się dobrze.

Komin jeszcze nie dokończony, ale pnie się do góry.

...