dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. zalewamy ...

2. deskowanie na stropie ukończone

3. Go?cie...

Postępy na dachu są.. folia założona, łaty gotowe i nawet pojawiły się już 2 pierwsze dachówki.. natomiast pojawił się inny problem.. niby u naszego sąsiada, który tez się jeszcze buduje ale rzadko bywa ostatnio no i mamy gości.. a mianowicie żmije.. nie dziwi nas to w ogóle bo już nie raz je widzieliśmy, a w naszej okolicy bywają w lasach. No ale dzisiaj widać że rodzinka się im powiększyła bo o poranku na tarasie wygrzewało się osiem egzemplarzy.. no i to już się robi ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	272320_2192204366226_1280650899_2646837_1919082_o.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	68188  
  4. Geolog

No i d... tzn glina. Podobno mógłbym otworzyć cegielnie No to szambo ... dosłownie i w przenośni będzie. No chyba że pokombinuje z jakąś biologiczną itp. Nie chce mi się nawet teraz o tym myśleć.
    Po powrocie z 2 tygodniowego urlopu zadzwoniłem do projektanta co się dzieje z projektem. Usłyszałem: -Leży.
    No do kur.. nędzy leży już od miesiąca, a miał się adaptować. Dobrze, że mu po chałupie nie fruwa bo jeszcze gdzieś by odfrunął. Jak się ma kupę roboty ...
  5. ?cian przybywa

Już zaprosiłam koleżankę do domu bylyśmy w kuchni, postałyśmy w salonie super było
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rodo4 041.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	68168   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rodo4 057.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	68170   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rodo4 048.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	68171