dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Update cz2.

A to najnowsze zdjęcia: min łazienka przy supialni, toaleta na dole (wciáż w powijakach) i wejście. Na parterze położyliśmy wykładzinę remontowá, wiéc się tak nie kurzy i jest jakby milej...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	245590   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	465
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	245592   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	446
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	245594   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	403
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	245595  
  2. Update

Troszkę minęło od ostatniego wpisu, to tylko dowodzi jak szybko leci czas. Powolutku coraz więcej, i więcej... Troszeczke nas zastopowała instalacja domu inteligentnego :/ a raczej spowolniła, bo pracę sá wykonywane, ale efektu spektakularnego dla oka nie ma . Wrzucam dalszá część fotek, aha - wiata garażowa pojawi sie pewnie latem, zaczynamy również ogród wiosná. Zanim zamieszkamy, chcemy mieć zaaranżowaná zieleń.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	358
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	245584
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	336
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	245583  
  3. Witam serdecznie

Na wstępie chciałam przeprosić jeśli zrobię jakąś gafę bo totalnie nie wiem jak się poruszać w strefie dziennika budowy, a właściwie w moim przypadku nie budowy tylko dobudowy z przybudowa i adaptacja poddasza, jednym słowem wielki rozpierdziel. Więc jeśli coś zamieszczę nie tam gdzie trzeba to przepraszam. Oglądam wasze dzienniki i umieram z zachwytu, a zarazem niepokoju ile jeszcze nie wiem.
    Moim marzeniem zawsze było posiadanie dużego własnego domu. Pewnie dlatego że ...
  4. Gaz

2014 rok rozpoczęliśmy od zrobienia wewnętrznej instalacji gazu z odcinkiem doziemnym (od skrzynki w ogrodzeniu do domu). długość to 30 m w ziemi i z 12 po ścianach "wewnątrz".
    JCB 8018 -uwielbiam takie kopareczki

Nazwa:	DSCF0391.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	245471

Nazwa:	DSCF0400.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	245472Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0411.jpg
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	245473
    próba szczelności trwała ok pół godziny. panowie stwierdzili że ciśnienie nie spada wiec jest ok.

Nazwa:	DSCF0408.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	245474
  5. tynki wewnętrznę

Tak jak pisałem wcześniej tynki wewnętrzne zakończyły się 31 października. Dopiero teraz zmobilizowałem się żeby wrzucić parę fotek. przed tynkami podprowadziłem kanalizację pod przyszłe urządzenia. Wykułem też w ścianie rowek pod odpowietrzenie kanalizacji (fi 70). drugie odpowietrzenie będzie z kuchni (najprawdopodobniej bo zastanawiam się jeszcze żeby zrobić napowietrzacza - tak w sumie mam w projekcie ale wg. mnie wywiewka na dach byłaby lepszym rozwiązaniem).
    ...