dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Nic nowego

Nadal szukamy geologa. Szukamy też kogoś, kto zaprojektuje nam przekładkę wodociągu w cenie niższej niż 1200 zł netto. Dostaliśmy też projekt wyrównania działki - Piotrek się oburzył, bo nie ma tam miejsca na boisko
  2. Prace postępują :)

Fundamenty pomalowane dysperbitem.... Zasypywanie trwa...... i trwa i trwa niestety nie możemy użyć koparki z powodu braku miejsca i dojazdu ale inwestor się nie poddaje i wraz z kolegami "daje czadu"

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0592.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	200430Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0596.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	200431Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0597.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	200432Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0602.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	200433

żona inwestora wraz ze swą teściową z całych sił pomagają
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0599.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	101,4 KB
ID:	200434
  3. wylewki

Dojrzałam, żeby napisać, wypowiedzieć publicznie... Mam na całym poziomie 0 wylewki za nisko o 2 cm. Powierzchnia ok 130m2.
    I nie jest to wina wylewkarzy, bo takie wytyczne dostali od architekta. Wylewki piękne, równiuteńkie. Płytkarze zachwycają się jakością. I wszystko trzeba zalać samopoziomem!
    Powiedzieć "jestem wściekła" to za mało. podniesienie oczywiście tylko wylewkami samopoziomującymi, na podłogówkę, koszt policzcie sami.
    JESTEM WK...A! ...

Updated 18-07-2013 at 23:22 by adk

Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ocieplanie garażu

Sufit w garażu i ściana pomiędzy garażem a domem właśnie się ocieplają (szkoda, że nie same) styropianem 6cm o współczynniku 0,032 z Termo-organiki. Trochę brzydki kolor, ale cóż, różowego nie było
    Tagi - katalog słów kluczowych: termo-organika Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ogrodzenie po dniu 1.

Postawiony cały przód (bez bramy, bo brama będzie później, robieona przez kogoś innego...)

Teraz panowie już kończą, więc liczę, że wieczorem będę mogła zaprezentować całość...