dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Dekarze na medal (dużo fotek) cz.2

...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dekarz, dekpol opinie, mirek szwarc Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dekarze na medal (dużo fotek)

Po genialnych cieślach okazało się, że trafiłem też na PORZĄDNĄ ekipę dekarską, która profesjonalnie zaopiekowała się moim dachem.

...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dekarz, dekpol opinie, mirek szwarc Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Wziąłem się do roboty

Pozostawiwszy zabawę papierową architektowi zacząłem rozglądać się za wykonawcami. Po lekturze miedzy innymi tego forum, odświeżeniu paru zamierzchłych kontaktów, i rozmów ze znajomymi ostatnio budującymi swoje chatki uzyskałem dość pokaźną bazę potencjalnych współpracowników, do których w międzyczasie powysyłałem zapytania o ofertę - na razie na SSO.
    W międzyczasie powysyłałem też zapytania o całą, kompleksową ofertę na C.O. i wod-kan łącznie z rekuperacją, ...
  4. Nauka układania płytek

Postanowiłem, że płytki w domu ułożę sam....
    Za nauczycieli wiozłem ojca i teścia i w sobotę po południu zabrałem się do pracy... ćwiczę na podłodze w piwnicy.... co chwilę zwracano mi uwagi, że to i owo robię źle lub trzeba robić inaczej ale są już pierwsze efekty tak to wyglądało po 2h pracy...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-10 19.41.34.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	49,6 KB
ID:	169306
  5. Prace z płytami G-K

Zabrałem się za zabudowę z płyt G-K.
    Na pierwszy ogień poszła zabudowa rur od rekuperatora. Jak to wyglądało widać na zdjęciach... w dalszej kolejności zabudowa stelaży od WC.
    Na koniec sufit podwieszany w Łazience, ale to chyba dopiero w przyszłym tyg,.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-01 19.15.08.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	74,0 KB
ID:	169302Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-02 14.14.18.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	169303