dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Cool Las na parterze…

W sobotę skończyłem stemplowanie ostatnie rygi w garażu i zacząłem wrzucać deski na budynek do deskowania szalunku i okazało się że z tartaku przywieziono deskę o szerokości 23cm, szeroko.

Żona wpadła na wspaniały pomysł aby ...
  2. w trzy dni las...

No proszę trzeba liczyć to licz na sąsiada wieczorem przyjechał i przywiózł stemple i jak właściciel z tartaku przywiózł 4m^3 desek budowlanych to byłem w lekkim szoku a to wszystko wczoraj.
    Oczywiście koparka nie dojechała brak łyżki skarbówki, ale jedno co mi się udało to ostemplowałem całe dolne piętro ponad 210 sztuk a do wieczora zamontowałem rybi o długości 6,4m każdy, na połowie garażu to będzie 5 linii.
    Koniec krótkiego urlopu, jutro do pracy wracam, ...
  3. 50 stem....

Poniedziałek dobry początek, w korytarzu na parterze wiatrołapie i kibelku za stemplowany, więc postanowiłem przyciąć wszystkie stemple do wymiaru na 3,10 metra do budynku mieszkalnego i do garażu 2,75 m. i okazało się że brakuje 50 stempli.
    Trzeba było zebrać wszystkie stemple jutro przyjeździe koparka by odkopać cały budynek pod izolację poziomej i zasypanie fragmentu pod szalowanie balkonu.
    Okazało się że jutro przyjedzie taksami deska do pełnego szalunku stropu ...
  4. To nie las

Las to to nie jest, ale jak ktoś czytał wcześniejsze posty to stemple czekały więcej niż rok
    I powoli staje mały zagajnik podciągi belki naproża zaszalowanie i podparte stemplami.

Sobota zaczynam mocowanie regry i stemple pod ...
  5. Zagajnik

Las to to nie jest, ale jak ktoś czytał wcześniejsze posty to stemple czekały więcej niż rok
    I powoli staje mały zagajnik podciągi belki naproża zaszalowanie i podparte stemplami.

Sobota zaczynam mocowanie regry i stemple pod ...