dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martka

  1. Dziennik Martki

    Ostatnie kilka dni przyniosło trochę zmian.
    Zmiana pierwsza - nowa pompka do pompy ciepła. Zmiana pierwsza nie spowodowała zmian w całej pompie - dalej pozostawia wiele do życzenia.
    Zmiana druga - Mam skrzynkę prądową na działce. Nie zrobiłam fotek, bo kliszę zużyłam na dwie inne zmiany, które wyglądają tak:





    I obu zmianom trzeba ...
  2. Dziennik Martki

    No tak - a dobre wychowanie? :)

    Uprzejmie i bardzo dziękuję wszystkim, których głosy przyczyniły się do zdobycia przeze mnia nagrody w konkursie na najlepszy dziennik.
    Wolałabym wygrać w innej kategorii niż "wiatr w oczy" ;), ale i tak bardzo się cieszę i dzięki :)
  3. Dziennik Martki

    Przyszła wiosna....
    No wiem, że aura jeszcze o tym nie wie, ale przyszła we mnie.
    Po zimowej depresji, marznięciu, kłopotach z pompą, wysokich rachunkach za prąd, trudnościach w banku, zmianie pracy, chorowaniu - postanowiłam odżyć :)
    Posprzątałam.
    Powiesiłam firanki.
    Obudziłam się w zeszłą sobotę. Wyszłam na dwór a tam, tuż przy granicy mojej działki nowy palik. Zaznaczony na pomarańczowo. Z napisem ZK.

    Zaczęłam się martwić, ...
  4. Dziennik Martki

    Poniżej kopia mojego postu z Wymiany doświadczeń. Krótkie podsumowanie zimy z pompą ciepła :)

    Kwiecień 2005 - wizyta w domku kolegi. Ogrzewa pompą ciepła Ekontech. Płaci niskie rachunki za prąd. Pompa najtańsza na rynku. Wszystko super. Poleca.

    Maj 2005 - czas przemyśleń - nie ma gazu na działce, minister straszy akcyzą na gaz płynny i olej. Grzać prądem i dołożyć rekuperator? Rachunki za prąd bedą i tak wysokie. No dobra. To pompa ciepła. Inwestujemy ...
  5. Dziennik Martki

    Znowu musze podziękowac wszystkim za troskę i dopytywanie się o mnie. Mam młynek, od którego uwolnię się dopiero około 10 grudnia. Praktycznie nie ma mnie w Warszawie, a jak jestem to prawie mieszkam w biurze

    Niestety, czas się przyznać, że w wyniku niedopilnowania i zbytniego zaufania do mojego pana wykończeniowca mam spierniczoną (ona wygląda na sp...loną, ale Maksiu by mnie zbanował) podłogę.
    A było to tak...
    Moja wykończeniowa ekipa wprowadziła ...
Strona 1 z 20