dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kodi_gdynia

  1. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Dla ciekawskich wrzuciłem kilka fotek. na zdjęcia moje najmłodsze i zwierzaki. Jak będzie się czym pochwlaić w kwesti chałupy to tez tam zamieszczę.
    Pozdrawiam

    http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/kod...=/1957&.src=ph
  2. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Rok 2004 należał zdecydowanie do Nadii. Zrobić, coś co nie jest związane z moją córcią graniczyło z cudem. Dobrze, że mamy syna, któremu można już powierzyć pewne obowiązki, bo nawet wizyta w wc została by skutecznie zakłócona.

    Plany na 2004 były dość ambitne, aczkolwiek realne do zrealizowania. Trochę kasy dostaliśmy od rodziców, jak zwykle zwrot z US – to nasze finanse którymi mogliśmy dysponować. Z racji tego, iż wewnątrz teoretycznie nic nam ...
  3. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Tak jak mówiłem, będę starał się kończyć ten dziennik. Na początek może cos o ogrzewaniu. Wady i zalety oraz koszty.
    Jak zapewne niektórzy z was pamiętają budując dom zdecydowaliśmy się na następujący sposób ogrzewania.
    1. Piec gazowy – rozprowadzenie grzejników. Wszystko zasilane gazem z butli podziemnej firmy Gaspol.
    2. Kominek firmy Hajduk z rozprowadzeniem po pokojach na górze /brak rozprowadzenia do łazienki/.
    Zaczynając pomieszkiwać ...
  4. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    zatem jest okazja, aby pociągnąć ten dziennik po tak długiej przerwie dalej. Po prostu należałoby go chyba skończyć. Tak będzie najlepiej.
    Popisze coś w najbliższym czasie. Streszczę co się wydarzyło przez ten czas.

    Pozdrawiam
  5. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Oj dawno nic nie napisałem. Nie to że mi się nie chciało lub nie maiłem czasu – po prostu nie wydarzyło się nic szczególnego w temacie budowy domu i po prostu nie chciałem was zanudzać.

    To że nic się szczególnego nie działo, to nie znaczy że nie działo się kompletnie nic. A jakże trochę się wydarzyło i często były to sprawy nie koniecznie korespondujące z budową.
    W temacie domu to poczyniliśmy kilka istotnych zakupów. Posypały się meble ...
Strona 1 z 9