dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

josephine

  1. Budowanie marze?

    Dawno mnie tu nie było, ale teraz muszę się pochwalić, że sprawa okien jest ostatecznie wygrana. Wczoraj sąd odwoławczy podtrzymał decyzję sądu pierwszj instancji - tym samym wyrok jest prawomocny. Instalator niestety nie chce sie kontaktować w sprawie zwrotu zaliczki i reszty należnych nam kwot, ale i do tego kiedyś dotrzemy.
  2. Budowanie marzeń

    Obiecane zdjęcia kuchni - troche jej jeszcze brakuje no i lodówka kompletnie nie pasuje, ale na razie taka musi być






    A tu historia czyli sadzenie dębów ...
  3. Budowanie marzeń

    Pojechaliśmy wczoraj po krzesła do biurka dla synka a zamówiliśmy mu komplet mebli! Właściwie już zaczęliśmy u niego ustawać moje stare komody i nawet mówił, że nie chce żadnych nowych, ale jak zobaczyliśmy te w sklepie to jakoś tak zgodnie stwierdziliśmy, że dobrze byłoby mu kupić. Tym sposobem stare komody wracają do mnie i rozwiązał mi się problem, gdzie będę trzymała swoja papierologię.

    Idealnie byłoby kupić od razu wszystko nowe, ale niestety... ...
  4. Budowanie marzeń

    Musze dziś pochwalić mojego Małżonka, że się zawziął i zawiesił (z pomocą) szafki umywalkowe w łazience. Jest już coraz piękniej. Dzisiaj w ogóle sporo się działo - rozłożona została druga warstwa ocieplenia na strychu, zamontowane ostatnie światełka (sporo jeszcze zostało do kupienia), wstępnie zaczęto działania w kwestii kabin prysznicowych i wanny - dokończenie jutro.

    Meble kuchenne rodzą się w bólach, dziś przywieziono 2 małe szafki nie wiem do czego ...
  5. Budowanie marzeń

    Ni z tego ni z owego zamówiliśmy dziś stół do kuchni


    Już po zamówienia stwierdziłam, że nogi ma nie takie jak chciałam, ale trudno, niech będzie taki.

    Mebli do kuchni nadal brak, za to pojawiły się płytki nad blatem, no i żeby nie było tak różowo - ułożone niezupełnie tak jak mówiłam - zapomnieli o jednej płytce i ułatwili ...
Strona 1 z 61