dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

trabi-wrc

  1. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Jezusie, Maryjo, Józefie Święty - jak spojrzałem na datę ostatniego postu to mnie zawstydziło aż.

    Do pisanie jest trochę ale postaram się streścić wszystko, żeby nie wyszło z tego Quo vadis.

    Około początku września prace zakończył płytkarz, popełniając po drodze kilka mniej lub bardziej irytujących wpadek wynikających z nieuwagi, nadmiernej pewności siebie lub bezmyślności.
    Przy rozliczeniu próbował mnie przećwiczyć z ceną, ale ...
  2. Uwaga - filolodzy buduj? dom !!!

    Nie pisałem kupę i hoho, jak mawiał ojciec Rainmana.

    Zmieniłem robotę, więc się czas trochę skurczył, ciekawe co na to Einstein ...

    Na budowie zadziało się sporo, ale po kolei.

    Najpierw obiecane fotki zabudowy poddasza:

    Łazienka i zabudowa przy kabinie prysznicowej.



    Górny korytarz i wyłaz:

    ...
  3. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Kolejna przerwa w pisaniu upłynęła pod znakiem zabudowy poddasza i dalszej walki z wełną sakrrrra ...

    Zabudowa poszła sprawnie i czasowo, i jakościowo. Zajęło to panom 3 tygodnie i 1 dzień. Zdjęcia są w aparacie nad morzem, więc będą wstawione inną razą.

    W tzw. międzyczasie pojawił się Big Brother i wspólnymi siłami ociepliliśmy cały strych, uprzednio umocowawszy podłogę. Pierwotny zamysł stabilizacji podłogi dzięki płytom OSB na pióro-wpust ...
  4. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Ufff, poddasze ocieplone między krokwiami. Oprócz kilku dni wysiłku kosztowało to trochę wytrzymałości oczu, bo przy założonej masce okulary parują w sekundę.

    UWAGA: ten post był pisany przez 4 dni, więc występuje zakrzywienie czasprzestrzeni w treści ;-)

    Wtorek (rano):

    Po ociepleniu zabraliśmy się z teściem za zabudowę poddasza. Niestety nie doceniłem złożoności problemu, a brak doświadczonego konsultanta sprawił, że udało ...
  5. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Cytat Napisał secam
    W Niedzielę moja żona Dorta (na forum Dosia) urodziła syna. Po porodzie wystąpiły poważne komplikacje po których została poddana 10 godzinnej operacji ratującej życie, podano jej 24 jednostki krwi. W tej chwili nieprzytomna w stanie ciężkim czeka na kolejną operację która ma odbyć się we wtorek. Lekarze proszą o zabezpieczenie jak największej ilości krwi. Wszystkie osoby które mają grupę krwi A+ lub dowolną każdą inną (jeśli jest inna podmieniana jest na właściwą
    ...
Strona 1 z 11