dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basia Z.

  1. Gdy?ski Koliberek Basi Z.

    Dla wszystkich, którzy oczekiwali wraz ze mną efektu pracy cieśli i dekarzy wklejam zdjęcie naszego dachu z wolim okiem. Mam nadzieję, że przyda się ono tym, ktorzy się zdecydują na taki kształt dachu. Przyznam, że drugim razem wybrałabym inny kształt dachu. Strasznie dużo nerwów mnie on kosztował. Za każdym razem jak jechałam na budowę miałam duszę na ramieniu. Naogladałam się na forum Muratora :wink: i też chciałam ładnie.

    W trakcie pracy:
    ...
  2. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Strasznie długo mnie tutaj nie było :oops:

    Daszek przez ceśli został zakończony bardzo pomyślnie. Robili go baaaaardzo długo, ale zrobili REWELACYJNIE. To nie jest moja opinia tylko dekarzy. Przyznam, że miło jest posłuchać jak chwali się pracę poprzedników, a nie klnie na nich. Oby tak dalej.

    W moich komentarzach umiesciłam już zdjęcie naszego dachu z wolim oczkiem. Jednak pozwolę sobie tutaj jeszcze raz je zaprezentować.

    ...
  3. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Ojojoj strasznie długo mnie nie było. :o Nawet zastanawiałam się czy czasem nie zaprzestać działalności pisarskiej na forum. Jak się okazało, nie wszytko można pisać, bo nie wiadomo kto śledzi nasz Dziennik, jak i kiedy to wykorzysta. Ale nic to. Nie poddadam się.

    Dziewczyny dziękuję Wam za duchowe wsparcie.

    Na budowie na razie niewiele się dzieje. To znaczy dzieje się, gdyż jest robiony dach, ale praca idzie dość powoli i nie mogę pochwalić się niczym ciekawym. ...
  4. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Ach i jeszcze jedno - już bym chciała, żeby wykonawcy rozszalowali nasz strop. Znudził mi się już las w salonie :wink:
  5. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Ostatnio piszę bardzo mało. Szkoda, bo tyle mam Wam do opowiedzenia, a jednak czuję wewnętrzny opór. Niestety, przekonałam się na własnej skórze, że Dzienniki czytują również osoby, które nie zawsze są nam życzliwe :cry: .

    Być może już gdzieś pisałam, ale tak się cieszę, że w poniedziałek wchodzi cieśla robić nasz daszek. Jutro rano potwierdzę więźbę z tartakiem i zadzwonię do wykonawcy, żeby przypadkiem o mnie nie zapomniał :D .
    Dzisiaj ...
Strona 1 z 7