dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Buduję

    Będzie (najprawdopodobniej) dachówka cementowa!!!

    Pojechaliśmy do wytwórni, a tam - 18 złotych/m2 dachówki i 12 złotych sztuka dachówki krańcowej. Całość wychodzi sporo taniej niż blacha. (!)

    Dachówka w końcu będzie w kolorze ceglastym.

    Teraz muszę znaleźć jeszcze kogoś, kto to ułoży.

    No i garaż. Ma kąt nachylenia dachu 15 stopni. Za mało na dachówkę. Co prawda zawsze da się problem ominąć. Garaż dostanie ...
  2. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Idąc za przykładem zrobiłam album który bardzo powoli uzupełniam. Zapraszam serdecznie.
    http://community.webshots.com/album/77440593UlXiTv
  3. Dziennik Ewy i Sebastiana

    A teraz co u nas:
    Otóż paskudna pogoda :evil:
    JA SIĘ ZAPYTUJĘ CO Z TYM LATEM!!!
    W zeszły weekend kładliśmy podbitkę w iście ekstremalnych warunkach. Najpierw lało, potem było gorąco a potem znowu lunęło. Także robiłam konkurs mokrej podkoszulki i dzielnie piłowałam panele. :wink:
    Kurde, dużo tego, zwłaszcza, że również deskę czołową robimy z paneli - wyszło nam najtaniej a wygląda bardzo ładnie. Także podzieliliśmy się pracą: Bastian ...
  4. Buduję

    Ostatnio nie chce mi się tego wszystkiego opisywać... Przemęczenie sięga szczytu, a tu jeszcze tyle roboty...

    W sobotę miałem robić oczyszczalnię. Deszcz lał nieziemski i robotę trzeba było odwołać - a od jej zakończenia zależała wypłata kolejnej transzy kredytu.
    Na dodatek nie załatwiłem tłucznia pod drenaż.
    Oczyszczalnia powstała w poniedziałek. Zamiast tego tłucznia - rozwiązanie awaryjne: drobny żwir i geowłóknina. Podobno tak można i ...
  5. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Dom rodziców:
    Otóż mamy z własnej, nieprzymuszonej woli sąsiadów od zachodniej strony. Są to mianowicie moi rodzice, którzy porzuceni w Elblągu przez wyrodne córki przenieśli się do tej mieszkającej najbliżej - padło na mnie :oops: Rodzice to ten typ co budowali dom bo może któraś z nas zamieszka z nimi. No, niestety przeliczyli się. Przez jakiś miesiąc trwała debata- dom czy mieszkanie. No i zdecydowali się pobudować dom na sąsiedniej działce. Z jednej strony ...