dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz MJJ

  1. Fundamenty

    [ATTACH=CONFIG]148869[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148870[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148871[/ATTACH]
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3138.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	148869   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3140.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	148870   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3134.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	148871  
  2. Ławy

    [ATTACH=CONFIG]148868[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148873[/ATTACH]

    Updated 17-11-2012 at 20:20 by bluenet

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3010.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	148868   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nwe.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	148873  
  3. Wytyczanie budynku.

    W ostatni piątek byłem w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w celu poinformowania o rozpoczęciu budowy domu. Jakież moje zdziwienie było gdy pani (którą z tego miejsca chciałby serdecznie pozdrowić) poinformowała mnie, że potrzebny jest podpić małżonki mojej szanownej. Szybko załatwiłem tą sprawę aby po chwili usłyszeć od Pani - Dziękuję.
    Chciałbym we wszystkich urzędach tak szybko załatwić sprawy.
    Kamyczek do ogródka: Zastanawiam się ilu w Pile ...
  4. Wykonawca Epilog

    Nie byłbym sobą gdybym do ostatniego dnia nie poszukiwał lepszego rozwiązania. Trochę to wygląda na historię kiedy idziesz do sklepu kupić potrzebną rzecz. Znajdujesz pierwszą, szukasz kolejnych, jeszcze kolejnych a na końcu wracasz do pierwszej.
    Chyba podobnie jest z moim wykonawcą. Choć z całym szacunkiem to nie rzecz.
    Na pudle jak wspominałem znalało się dwóch wykonawców. Jeden od sąsiadów i Pan D. Po drodze trafił się jeszcze Pan M. Znany w okolicy fachura ...
  5. Budowa

    Plan jest taki.
    Za kilka tygodni stan "zero". Na wczesną wiosnę budujemy dalej, wprowadzamy się na Święta Bożego Narodzenia.
    Jak to z planami bywa zazwyczaj nic nie wychodzi. Obiecałem nie antycypować. Ale nich to. Niech się powtórzę: Plan jest taki.
    Za tydzień zgłaszam do Nadzoru Budowlanego chęć rozpoczęcia prac. W tak zwanym międzyczasie zorganizuję kierownika budowy, wykonawcę i gęodetę do wytyczenia budynku. W tym samym mniej więcej czasie ...
Strona 1 z 3