dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

emilus18

  1. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Mamy już mapki geodezyjne z naniesionym budynkiem :) szkoda że 400 zł kosztowały...
    Po drodze wyszedł inny problem - gazownia:sick: - niestety z naszej winy... Okazało się że w ferworze walk budowlanych zapomnieliśmy wystąpić o warunki przyłącza gazowego :( już się poprawiliśmy - przy odrobinie szczęścia pod koniec przyszłego tygodnia wydadzą warunki i bedzie można robić projekt przyłącza.
    Mam nadzieję że warunki na podpięcie wody miejskiej się nie przedawniły... ...
  2. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Uuuuuuuu, ale długo mnie nie było...

    W tygodniu były porządki na działce. Rozbijanie szalunków na tarasie, sprzątanie resztek desek, układanie czego się dało. teść nawet skosił trawę :) Kupiliśmy taczkę - 125,00 - okazała się konieczna do porządków
    Elektryk dół juz prawie skończył - wszędzie mnóstwo kabelków... na razie za nic nie płacimy, bo wszystko bierze na WZ ze sklepu...
    Reku na tym etapie też skończony. Zapłaciłam właśnie kolejne ...
  3. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    teraz trochę organizacyjnie

    Wczoraj zaznaczaliśmy punkty z elektrykiem. Oczywiście nie wszystko zgodnie z projektem... Od jutra wchodzi i będzie działał :)

    Odebrałam pierwsze projekty od architekta. Za ten etap zapłaciliśmy 3000,00 zł.

    Zapłaciłam zaliczkę za reku - 5000,00 zł.

    Podpisałam umowę na tynki wew. i ocieplenie - zaliczka 1000,00 zł. Rozpoczęcie prac 15-17 czerwiec tynki, sierpień/wrzesień elewacja.

    Hydraulik ...
  4. Domek Emi S?awka i Nisi Z68

    Zaległe fotki z zalanego tarasu



    Jest śliczny i ogromny. mamy z nim jednak pewien dylemat. Miało być dwa schodki - i są. Tyle że teraz wydaje nam się że przydałoby się trzy, bo nie da się aż tyle podwyższyć terenu i będzie niewygodnie wchodzić :( Ale wymyśliliśmy coś innego. Od tarasu do ogrodzenia jest ok. 2,5m. Przy siatce posadzimy roślinki, więc będzie tego jeszcze mniej. Może ...
  5. Domek Emi S?awka i Nisi Z68

    wczoraj zajęłam się szukaniem ekip od tynków, ociepleń poddasza i elewacji. Jest gorzej niż myślałam...

    Tynki - porażka. Brak sensownych ekip w normalnych cenach. A dobrzy z nienormalnymi cenami i tak mają wolne terminy we wrześniu:mad: Wstępnie znalazłam dwie - gość z Sochaczewa (robi tynki właściwie tylko ludziom z forum...) i pan miejscowy - dziś oglądałam jego pracę. Tynk c-w z kwarcem. Wygląda ładnie, ale nie wiem czy taki chcę bo nie jest za gładki. ...
Strona 1 z 47