dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ewazych

Dążenia do wymarzonego domu

Oceń ten wpis
po prostu gąły na wierzch mi wyszły za projekt domu zawierający OFERTA NA WYKONANIE PROJEKTU DOMU JEDNORODZINNEGO O POWIERZCHNI 120 M2.
OFERTA ZAWIERA PROJEKT BUDOWLANO-WYKONAWCZY WIELOBRANŻOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI, PRZYGOTOWANIEM WARUNKÓW TECHNICZNYCH ZASILANIA, WNIOSKU O DECYZJĘ WZIZT, UZGODNIENIAMI I ZŁOZENIEM DOKUMENTACJI DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ.
KOSZT WYKONANIA PROJEKTU TO KWOTA - 21000,0 PL N.NETTO. KWOTA NIE ZAWIERA KOSZTÓW I OPŁAT ADMINISTRACYJNYCH W URZEDACH, MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH I BADAŃ GEOLOGICZNYCH GRUNTU NO PO PROSTU SZOK MYŚLAŁAM ŻE W TARNOWIE BĘDZIE chociaz troche taniej, no po poprostu szok, czytałam tutaj jak ludzie martwili się że wydadzą 11 tys a tutaj 21 tys rany boskie. Ponieważ mieszkam za granicą potrzebuje arch który wszystko załatwi i powinien być z miejsca w którym chcę budować, ale po prostu odebrało mi mowę


kredyt,
Dzwoniłam pytałam się i nie ma problemu na kredyt w Polsce doszłam do wniosku że będzie to ING bo ma naprawdę dobrą ofertę, martwi mnie jedynie ta cena franka szwajcarskiego :( ponieważ jak teraz wezmę 250 tys to potem jak frank wzrośne będę musiała spłacić więcej i naprawdę jestem strasznie zmieszana. Może kredyt w złotych ( te ich śmieszne stopy procentowe,) a potem jak funt urośnie przewaluować? co o tym myslicie?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum