dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dachówka Creaton Pfleidere

    Witam Uczestników Forum
    To mój pierwszy wpis i dotyczy tematu dachu - dachówki firmy obecnie Creaton kiedyś Pfleiderer.
    Od ponad 7 lat na nowo budowanym domu położyłem dachówkę Terra Harmonica kolor brąz. -dachówka jest ok natomiast problem dotyczy gąsiorów które z roku na rok pokazują coraz większe ubytki swojego glazurowego pokrycia jak również i znajduję spore fragmenty tych gasiorów.
    Proszę o informację jak mogę załatwić taki temat reklamacyjnie. ...
  2. kuchenny blat skończony (no prawie)

    Po tygodniu pracy pana Roberta blat wygląda tak:


    I parapet w zbliżeniu:

    Powoli wszystko zaczyna się ze sobą składać w jedną całość:

    to samo wieczorem:
    ...
  3. izolacja przeciw wilgociowa

    Może smieszne ale dysterbit próbowałem nakładac pistoletem(ropownic) i poszło swietnie.Pomalowałem grubo chyba ze 4 razy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0180.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	246796   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0182.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	246797   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0186.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	246798  
  4. 3. Pierwsze realne prace 03.03.2014

    W tym roku zima raczej nie poszalała, dlatego też wszelkie działania rozpocząłem od połowy lutego. Zacząłem się rozglądać za jakąś ekipą murarską - coby przygotować zaplecze do stawiania fundamentów. Jak wcześniej moi znajomi nie zawiedli i po kilku dniach rozmawiałem już z człowiekiem, który miał to wykonywać.

    Wszystko zostało przygotowane.

    Pierwsze działania na działce ustawiliśmy na 3 marca - umówiłem koparę, murarza, oczywiście mojego speca od nadzoru czyli ...
  5. 2. Przygotowania - 2013-10 - 2014-03-01 c.d.

    Aby cokolwiek tam postawić ba!! w ogóle podjechać - trzeba się troszkę pomęczyć. Rozpocząłem więc poszukiwania solidnej kopary coby troszkę płaszczyzn nadać. Ale jako, że zima już była późna poszukiwania trzeba było umawiać po zejściu przymrozków. Jak to się mówi znowu zasięgnąłem języka i zdobyłem namiary na naprawdę dużą koparę !!!!

    W międzyczasie pojechaliśmy tam parę razy bo chciałem w jakiś sposób rozplanować położenie domku i innych ...
Strona 1 z 2